POSPAY Online Fiskalny Terminal Platniczy

Pospay online

Nowy produkt

Pospay2 Online to urządzenie łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay2 ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. To innowacyjne  narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla Twojego biznesu!

Więcej szczegółów

2 212,77 zł brutto

Więcej informacji

Pospay2 to połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej, terminala kart płatniczych w jednym mobilnym urządzeniu.

Pospay2 ONLINE należy do rodziny urządzeń SAIO (system all in one). To kompleksowe rozwiązania fiskalne, kompaktowe urządzenia skonstruowane w systemie all in one i działające w oparciu o system operacyjny Android. Pospay2 ONLINE składa się z drukarki fiskalnej, terminala płatniczego oraz aplikacji sprzedażowej.

Urządzenie jest dostępne w programie Polska Bezgotówkowa 0zł/m-c lub z abonamentem 39zł netto/m-c. 

pospay-fiskalny-online.jpg

Dzięki Pospay2 można przyjmować płatności bezgotówkowe, rejestrować sprzedaż, wystawiać paragony, drukować faktury VAT oraz generować różne raporty. Wszechstronne rozwiązanie technologiczne, które oferuje kompleksową obsługę klientów Twojego przedsiębiorstwa?

Pospay2 Online zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z bezprzewodowych połączeń z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci GSM lub WiFi. Standardowo komunikacja z CRK odbywa się za pomocą dołączonej do zestawu karty SIM.

Pospay2 ONLINE łączy w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Należy do rodzin urządzeń SAIO, które są skonstruowane zgodnie z filozofią "All in One". Pospay2 ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. Pospay2 ONLINE zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z bezprzewodowych połączeń z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci GSM lub WiFi. Komunikacja z CRK za pomocą dołączonej do zestawu karty SIM jest uwzględniona w koszcie abonamentu.

Pospay2 ONLINE łączy się bezprzewodowo z internetem przez sieć GSM. Dzięki temu może pracować w dowolnym miejscu, zyskując pełną swobodę! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!

Zarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory litowo-jonowe. Gdy jeden z nich się wyczerpuje, drugi zaczyna dzielić się swoją energią. To zapewnia dłuższą pracę urządzenia bez potrzeby ładowania.

System Android, w oparciu o który działa Pospay2, jest specjalnie zoptymalizowany pod kątem pracy na terminalu Pax A50. Dzięki temu zainstalowane oprogramowanie sprzedażowe POS-UP działa szybko i stabilnie. Wszystko po to, żebyś miał pewność niezawodności systemu i mógł zawsze korzystać z urządzenia w sposób bezpieczny.

Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. Zapewniamy również kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.

Pospay to urządzenie ergonomiczne. Jego wymiary to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm (dł. x szer. x wys). Waga - niewiele ponad pół kilograma. Pospay2 ONLINE jest na tyle mały, że idealnie mieści się w dłoni.

Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu.

Obsługuje płatności bezgotówkowe wykonywane kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express). Pospay obsługuje również płatności realizowane za pomocą: BLIK, Google Pay i Apple Pay (np. telefonem lub smartwatch-em). Potwierdzenia płatności bezgotówkowych oraz pozostałe wydruki i raporty dotyczące transakcji kartowych drukowane są na wbudowanej drukarce. Cena obejmuje abonament miesięczny na wynajem terminala. W cenie abonamentu jest transmisja danych, dożywotni serwis na terminal oraz karta SIM objęta gwarancją.
Przykładowe prowizje na dzień 1 wrzesnia 2023r.:

prowizje.jpg

Urządzenie jest dostępne w programie Polska Bezgotówkowa lub z abonamentem 39zł netto/m-c.


Więcej o programie na https://polskabezgotowkowa.pl lub na stronie producenta https://pospay.com.pl , tel. +48 601 291- 371

Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. Zapewniamy również kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.

Niewielkich wymiarów terminal do kart zastosowany w kasoterminalu, zapewni Ci szybkie i bezpieczne przyjmowanie płatności elektronicznych. Urządzenie akceptuje nie tylko różnego rodzaju karty (chipowe, magnetyczne, zbliżeniowe), ale też umożliwia sfinalizowanie transakcji przy użyciu telefonu (Google Pay, Samsung Pay, Apple Pay oraz BLIK). Oprócz tego, terminal D220, wraz z aplikacją do zarządzania e-płatnościami i wszystkimi usługami, dostarcza eService - jeden z liderów polskiego rynku płatności elektronicznych.

polska-bezgotowkowa-e-service.jpg

Pospay wyposażono w moduł elektronicznej kopii paragonów, który automatycznie archiwizuje ważne dane firmowe na karcie. Dodatkowo, Pospay posiada wydajną i wytrzymałą technologię typu „drop-in - wrzuć i drukuj”. Urządzenie nie tylko szybko drukuje niezbędne dokumenty, ale też oferuje prostą wymianę rolki papieru.

Pospay posiada 2 wydajne akumulatory, które zapewniają długi czas działania nawet w sytuacji, gdy nie ma dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. Bateria części "fiskalnej" ma moc aż 6 800 mAh, a w terminalu płatniczym - 2500 mAh. Poza tym, gdy jeden akumulator się wyczerpie, drugi samoistnie przejmuje jego funkcje. W rezultacie, Posnet Pospay sprawdzi się idealnie np. w firmach, które świadczą usługi lub prowadzą handel w trybie mobilnym

Pomimo tak wielu rozwiązań technologicznych i bogactwa funkcji, Pospay to nadal niezwykle kompaktowe i lekkie urządzenie. Gabaryty tego kasoterminala wynoszą zaledwie 80 x 81 x 152 mm (wysokość, szerokość, długość), a jego waga to jedynie 0,6 kg (z papierem termicznym). W rezultacie, Pospay świetnie leży w dłoni i może być bez kłopotu przenoszony bądź przewożony z miejsca na miejsce. Dodatkowo, kasoterminal Posnet wyróżnia się solidną i szczelną obudową, więc poradzi sobie także w trudniejszych warunkach eksploatacji.

Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu! 
Kupujesz tylko drukarkę, natomiast terminal wynajmujesz. Dzięki temu nie tylko zapłacisz mniej, ale przede wszystkim nie będziesz się przejmował aktualizacjami systemu czy ewentualnymi naprawami. Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. Zapewniamy również kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay2 ONLINE to znakomity wybór nie tylko dla małych sklepów, punktów handlowych na bazarkach, mobilnych punktów gastronomicznych, salonów kosmetycznych, gabinetów lekarskich czy kancelarii prawnych.

Pospay2 ONLINE to również niezwykle przydatne urządzenie fiskalne dla wszystkich tych, których biznes opiera się na mobilności i pracy z klientem indywidualnym. Dla trenerów personalnych, serwisantów czy dostawców. Wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i jakość obsługi klienta oraz wysoka mobilność prowadzonej działalności biznesowej Pospay2 ONLINE sprawdzi się znakomicie.

DANE TECHNICZNE


Wersja urządzenia ONLINE
Pamięć chroniona karta microSD/microSDHC - min. 4GB
Komunikacja z CRK GSM, WiFi

BAZY DANYCH

Stawki VAT 7(A...G)
Liczba PLU 4000 (aplikacja kasowa), 100 000 (aplikacja drukarkowa)
Nazwa towarów 80
Kasjerzy 8
Formy płatności 16
Rabaty / narzuty 16
Jednostki miary 40
Klawisze skrótu 20
Grupy towarowe 32

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Typ mechanizmu drukującego Termiczny
Liczba znaków w wierszu do 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 14 m

WYŚWIETLACZE

Wyświetlacz operatora 4,5'',1280 x 720 pikseli
Wyświetlacz klienta LCD 2x16 znaków

KOMUNIKACJA

Komunikacja z komputerem Wifi,

ZASILANIE

Zasilacz zasilacz zewnętrzny, 5V/4A
Wbudowany akumulator litowo - jonowy 6800 mAh (drukarka); 2500 mAh (terminal)

WYMIARY, WAGA, 

Wymiary 15,2 x 8 x 8,1 cm
Waga ~0,6 kg (z papierem)

pospay-fiskalny-terminal-płatniczy-dla-lekarza-kosmetyczki.jpg

Jesteś zainteresowany innowacyjnym rozwiązaniem fiskalnym.

Prosimy o kontakt telefoniczny: +48 601 291371 

 Pospay2 Online - skrócona instruckja obsługi

 Pospay2 Online - instruckja obsługi

 Pospay Online - instruckja obsługi

Informacje video   

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay - Realizacja sprzedaży i obsługa płatności kartą

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay - Zmiana Trybu pracy z „Kasy Fiskalnej” na „Drukarkę Fiskalną”

23 innych produktów w tej samej kategorii: