POSPAY Online Fiskalny Terminal Platniczy

Pospay online

Nowy produkt

Pospay Online to urządzenie łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Pospay ONLINE to wygoda, mobilność, multizadaniowość i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. To innowacyjne  narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla Twojego biznesu!

Więcej szczegółów

2 089,77 zł brutto

Więcej informacji

Pospay to połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej, terminala kart płatniczych w jednym mobilnym urządzeniu.

pospay-fiskalny-online.jpg

Pospay Online zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z bezprzewodowych połączeń z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci GSM lub WiFi. Standardowo komunikacja z CRK odbywa się za pomocą dołączonej do zestawu karty SIM.

Pospay online to nowoczesne rozwiązanie, które stanowi połączenie kasy fiskalnej online, drukarki fiskalnej online, terminala oraz programu do zarządzania sprzedażą i e-płatnościami. Kasoterminal marki Posnet wyposażono w w wydajny mechanizm termiczny i moduł kopii elektronicznej, a jego obsługa przebiega przy użyciu obszernego, kolorowego panelu dotykowego. Pospay Online to kompaktowe i lekkie urządzenie. Gabaryty tego kasoterminala wynoszą zaledwie 80 x 81 x 152 mm (wysokość, szerokość, długość), a jego waga to tylko 0,6 kg (z zainstalowaną rolką papieru. Dzięki temu Pospay Online doskonale leży w dłoni i może być bez problemu przenoszony bądź przewożony z miejsca na miejsce.

Dzięki Pospay można przyjmować płatności bezgotówkowe, rejestrować sprzedaż, wystawiać paragony, drukować faktury VAT oraz generować różne raporty. Wszechstronne rozwiązanie technologiczne, które oferuje kompleksową obsługę klientów Twojego przedsiębiorstwa?

W przypadku kasoterminala Pospay Online dostępne są 2 tryby pracy urządzenia fiskalnego: kasowy lub drukarkowy. W pierwszym przypadku urządzenie może działać całkowicie samodzielnie i zapewnia m.in. obsługę 4 000 pozycji towarowych. W drugim Pospay Online stanowi jedno z ogniw rozwiązania systemowego i współpracuje z oprogramowaniem sprzedażowym, a do dyspozycji jest nawet 100 000 PLU. Istnieje możliwość pracy kilka godzin na kasie fiskalnej i zmienić program na drukarkę fiskalną. Te zmiany możemy wykonywać cyklicznie np. do południa kasa fiskalna, a po południu drukarka fiskalna. Niezależnie od wersji aplikacji, urządzenie zagwarantuje Ci szybkie obsługiwanie klientów firmy.

Ważnym elementem Posnet Pospay online jest terminal płatniczy z panelem dotykowym. Ekran terminala płatniczego ma przekątną 4” i działa w rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Dzięki temu zarządzanie poszczególnymi funkcjami Posnet Pospay jest nie tylko intuicyjne, ale także po prostu przyjemne.

Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu.

Obsługuje płatności bezgotówkowe wykonywane kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express). Pospay obsługuje również płatności realizowane za pomocą: BLIK, Google Pay i Apple Pay (np. telefonem lub smartwatch-em). Potwierdzenia płatności bezgotówkowych oraz pozostałe wydruki i raporty dotyczące transakcji kartowych drukowane są na wbudowanej drukarce. Cena obejmuje abonament miesięczny na wynajem terminala. W cenie abonamentu jest transmisja danych, dożywotni serwis na terminal oraz karta SIM objęta gwarancją.
Przykładowe prowizje na dzień 1 marca 2021r.:

prowizje.jpg

Urządzenie jest dostępne w programie Polska Bezgotówkowa lub z abonamentem 39zł netto/m-c.
Więcej o programie na https://polskabezgotowkowa.pl lub na stronie producenta https://pospay.com.pl , tel. +48 601 291- 371

Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję. Moduł fiskalny drukarki objęty jest pięcioletnią gwarancją. Zapewniamy również kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.

Niewielkich wymiarów terminal do kart zastosowany w kasoterminalu, zapewni Ci szybkie i bezpieczne przyjmowanie płatności elektronicznych. Urządzenie akceptuje nie tylko różnego rodzaju karty (chipowe, magnetyczne, zbliżeniowe), ale też umożliwia sfinalizowanie transakcji przy użyciu telefonu (Google Pay, Samsung Pay, Apple Pay oraz BLIK). Oprócz tego, terminal D220, wraz z aplikacją do zarządzania e-płatnościami i wszystkimi usługami, dostarcza eService - jeden z liderów polskiego rynku płatności elektronicznych.

Urządzenie jest dostępne w programie Polska Bezgotówkowa lub z abonamentem 39zł netto/m-c. 

polska-bezgotowkowa-e-service.jpg

Pospay wyposażono w moduł elektronicznej kopii paragonów, który automatycznie archiwizuje ważne dane firmowe na karcie. Dodatkowo, Pospay posiada wydajną i wytrzymałą technologię typu „drop-in - wrzuć i drukuj”. Urządzenie nie tylko szybko drukuje niezbędne dokumenty, ale też oferuje prostą wymianę rolki papieru.

Pospay posiada 2 wydajne akumulatory, które zapewniają długi czas działania nawet w sytuacji, gdy nie ma dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. Bateria części "fiskalnej" ma moc aż 6 800 mAh, a w terminalu płatniczym D220 - 3 050 mAh. Poza tym, gdy jeden akumulator się wyczerpie, drugi samoistnie przejmuje jego funkcje. W rezultacie, Posnet Pospay sprawdzi się idealnie np. w firmach, które świadczą usługi lub prowadzą handel w trybie mobilnym

Pomimo tak wielu rozwiązań technologicznych i bogactwa funkcji, Pospay to nadal niezwykle kompaktowe i lekkie urządzenie. Gabaryty tego kasoterminala wynoszą zaledwie 80 x 81 x 152 mm (wysokość, szerokość, długość), a jego waga to jedynie 0,6 kg (z papierem termicznym). W rezultacie, Pospay świetnie leży w dłoni i może być bez kłopotu przenoszony bądź przewożony z miejsca na miejsce. Dodatkowo, kasoterminal Posnet wyróżnia się solidną i szczelną obudową, więc poradzi sobie także w trudniejszych warunkach eksploatacji.

DANE TECHNICZNE


Wersja urządzenia ONLINE
Pamięć chroniona karta microSD/microSDHC - min. 4GB
Komunikacja z CRK GSM, WiFi

BAZY DANYCH

Stawki VAT 7(A...G)
Liczba PLU 4000 (aplikacja kasowa), 100 000 (aplikacja drukarkowa)
Nazwa towarów 80
Kasjerzy 8
Formy płatności 16
Rabaty / narzuty 16
Jednostki miary 40
Klawisze skrótu 20
Grupy towarowe 32

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Typ mechanizmu drukującego Termiczny
Liczba znaków w wierszu do 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 14 m

WYŚWIETLACZE

Wyświetlacz operatora 4'' TFT, 480 x 800 pikseli
Wyświetlacz klienta LCD 2x16 znaków

KOMUNIKACJA

Komunikacja z komputerem Wifi, Bluetooth

ZASILANIE

Zasilacz zasilacz zewnętrzny, 5V/4A
Wbudowany akumulator litowo - jonowy 6800 mAh (drukarka); 3050 mAh (terminal)

WYMIARY, WAGA, 

Wymiary 15,2 x 8 x 8,1 cm
Waga ~0,6 kg (z papierem)

pospay-fiskalny-terminal-płatniczy-dla-lekarza-kosmetyczki.jpg

Jesteś zainteresowany innowacyjnym rozwiązaniem fiskalnym.

Prosimy o kontakt telefoniczny: +48 601 291371 

 Pospay Online - instruckja obsługi

Informacje video   

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay - Realizacja sprzedaży i obsługa płatności kartą

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay - Zmiana Trybu pracy z „Kasy Fiskalnej” na „Drukarkę Fiskalną”

23 innych produktów w tej samej kategorii: