Kasa fiskalna Online Posnet Bingo Max

Posnet Bingo Max

Nowy produkt

Kasa Fiskalna Posnet Bingo Max  to maksymalnie wydajna, intuicyjna w obsłudze i wytrzymała kasa online. Oferuje zdefiniowanie nawet 10 000 pozycji towarowych i umożliwia obsługę dodatkowych interfejsów komunikacyjnych (Wi-Fi/Bluetooth, GSM). Dzięki tej kasie fiskalnej użyjesz również trybu szybkiej sprzedaży (do 42 programowalnych skrótów) oraz wystawisz paragon z NIP-em nabywcy. 

Więcej szczegółów

1 899,00 zł brutto

-6,27 zł

1 905,27 zł brutto

Więcej informacji

Kasa fiskalna Online Posnet Bingo Max

To legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Posnet Bingo Max oferuje wszystkie możliwości kasy online. Urządzenie fiskalne, komunikuje  się z Centralnym Rejestrem Kas (CRK, inaczej Repozytorium) prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. W tej  wersji współpracuje z CRK za pomocą przewodu LAN lub po podłączeniu kasy do firmowego komputera (przez USB). Istnieje opcjonalnie możliwość komunikacji za pośrednictwem modułu  Wi-Fi lub za pomocą modemu 3G. Bingo Max współpracuje z terminalem płatniczym Netpay. Pozwala to realizować płatności bezgotówkowe. Dodatkowo, Netpay może zapewnić kasie połączenie z CRK, poprzez udostępnienie internetu.
Urządzenie jest dostępne w 3 wariantach, z różną pojemnością bazy towarowej - w tej wersji 10 000, z możliwością rozszerzenia do 20 000 lub 30 000 PLU. Zaletą tego modelu jest fakt, że także w trakcie użytkowania kasy można zwiększyć zakres obsługiwanych produktów lub usług. Poza tym, Bingo Max Online pozwoli Ci na zdefiniowanie wszystkich towarów przy zastosowaniu nazw o długości do 40 znaków. W prosty sposób możesz poszerzyć możliwości kasy Bingo Max, podłączając do niej urządzenia wspomagające sprzedaż, między innymi: wagę, czytnik kodów kreskowych, terminal płatniczy, szufladę kasową. Komunikacja Bingo Max z komputerem odbywa się bez przerywania pracy kasjera. Program magazynowy może wysyłać i odbierać informacje z kasy bez przerwy w obsłudze. Współpracuje z większością popularnych programów magazynowych np. Subiekt, PC Market 7, Small Business itp. Bingo Max obsługuje z większość szuflad dostępnych na rynku o napięciu  6V, 12V, 18V, 24V . Posiada złącza Ethernet, 3 x RS232, 1 x USB (host). Obsługuje urządzenia: komputer, skaner (USB / RS), waga, szuflada, terminal płatniczy, waga zintegrowana, modem 3G, drukarka paragonowa, hub USB, pendrive, czytnik magnetyczny, tunelowanie portów COM, monitoring.
W kasie Bingo Max zastosowano wytrzymały i prosty w obsłudze mechanizm termiczny, „drop in – wrzuć i drukuj” zapewniający wydruk dokumentów z szybkością 16 linii na sekundę. Ta kasa  sprawi, że nie będziesz tracił czasu na skomplikowaną instalację rolki papieru. Wymiana rolki papieru termicznego w urządzeniu odbywa się na zasadzie "easy load" i zajmuje dosłownie chwilę!  Co ważne, kasa wykorzystuje do tego powszechnie dostępne rolki papieru, które mają do 60 m długości i 57 mm szerokości.
Kompaktowa obudowa, czytelne wyświetlacze oraz wygodna klawiatura zapewniają efektywność pracy i ergonomię użytkowania  Urządzenie posiada 2 obszerne wyświetlacze graficzne 240 x 64 pikseli - operatora i klienta - więc zapewnia dostęp do czytelnych komunikatów dotyczących przebiegu transakcji. Bingo Max posiada wytrzymałą i wygodną klawiaturę mechaniczną z możliwością zaprogramowania 42 klawiszy skrótu do najważniejszych funkcji szybkiej sprzedaży produktów lub usług oraz zdefiniowanie bezpośredniego dostępu do często stosowanych opcji, np. wydruku raportu dobowego, miesięcznego czy raportu sprzedaży towarów. Gwarantuje  to komfort pracy, a także sprawia, że jej obsługa jest prosta i szybka.
Bingo Max Online ma możliwość wydruku paragonu fiskalnego z NIP-em nabywcy. Jest przystosowana do przepisów dotyczących wystawiania faktur do paragonów fiskalnych,  możliwych wyłącznie wtedy gdy podatnik wystawi fakturę do paragonu zawierającego NIP nabywcy. A zgodnie z funkcjonującym prawem, jeśli łączna należność nie wyniesie więcej niż 450 zł (100 euro), paragon fiskalny z NIP-em nabywcy może zostać wykorzystany jako uproszczona faktura. 
Urządzenie oferuje zasilanie sieciowe lub za pomocą wydajnego wbudowanego akumulatora AGM 6V/1,2 Ah. Dzięki temu ewentualny brak zewnętrznego źródła energii nie skończy się automatycznym zaprzestaniem pracy. Kasa Bingo Max ma nowoczesną budowę, nieduże rozmiary (249 x 99 x 207 mm, waga - tylko 1,4 kg), intuicyjną i wygodną klawiaturę, co gwarantuje komfort w użytkowaniu urządzenia.  Kasę wykonano z wysokiej jakości materiałów, a precyzyjne spasowanie poszczególnych elementów zapewnia wytrzymałość na wstrząsy oraz wnikanie wody lub pyłu. Wytrzymała i słynąca z niezawodności konstrukcja zapewnia ciągłość pracy w warunkach nawet najbardziej intensywnej eksploatacji. Dzięki temu Bingo Max Online sprawdzi się zarówno w punkcie handlowo-usługowym, np. na stanowisku pracy o ograniczonej powierzchni.
Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączona niezawodność i  funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Urządzenie posiada wyjątkowo prosty w obsłudze i dostosowany do potrzeb użytkownika interfejs. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach. Znakomicie sprawdza się jako kasa sklepowa. Polecana szczególnie do małych sklepów i placówek handlowo-usługowych takich jak: sklepy spożywcze, sklepy przemysłowe, minimarkety, kwiaciarnie, sklepy osiedlowe, punkty usługowe, salony fryzjerskie, kosmetyczne, kosmetologiczne, pensjonaty, mała gastronomia.

 

DANE TECHNICZNE

Wersja urządzenia ONLINE
Pamięć chroniona karta SD/SDHC - 4GB
Eurofiskalizacja możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)

BAZY DANYCH

Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 10 000 (w opcji 20 000, 30 000)
Nazwa towarów 40 znaków
Dodatkowe kody kreskowe 12 000
Max. liczba kodów do PLU 10
Zestawy towarów / wielopaki 6 000
Notatnik 1 000
Kasjerzy 16
Opakowania 65
Formy płatności 35 (w tym płatność elektroniczna)
Rabaty / narzuty 35
Rabaty czasowe 8
Jednostki miary 10
Klawisze skrótu 42 (3 poziomy x 14 klawiszy)
Grupy towarowe 100
Formaty kodów ważonych 10
Opisy wpłat / wypłat 10
Opisy towarów 50
Obsługa błędów 20
Bufor pozycji paragonowych 5 000

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Typ mechanizmu drukującego termiczny, „drop in – wrzuć i drukuj”
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 60 m
Szybkość wydruku 16 linii/s

WYŚWIETLACZE

Wyświetlacz operatora Graficzny (240 x 64 pikseli)
Wyświetlacz klienta Graficzny (240 x 64 pikseli)

KLAWIATURA

Liczba klawiszy klawiatury 34, w tym 14 programowalnych (3 poziomy)

KOMUNIKACJA

Porty standardowe Ethernet, 3 x RS232, 1 x USB (host)
Porty dodatkowe WiFi / Bluetooth, modem 3G
Szuflada 6V, 12V, 18V, 24V
Obsługiwane urządzenia
komputer, skaner (USB / RS), waga, szuflada, terminal płatniczy
waga zintegrowana, drukarka paragonowa, hub USB,
pendrive, czytnik magnetyczny, tunelowanie portów COM, monitoring
Komunikacja z komputerem on-line, bez przerywania pracy kasjera

ZASILANIE

Zasilacz zewnętrzny
Wbudowany akumulator AGM 6V/1,2 Ah
Port USB 1

WYMIARY, WAGA

Wymiary 249 x 99 x 207 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga ~ 1,4 kg


Najważniejsze funkcje

  • NIP Nabywcy na paragonie
  • Obsługa terminala płatniczego
  • Przypomnienie o przeglądach technicznych
  • Przypomnienie o raporcie dobowym i miesięcznym
  • Grafika na paragonach
  • Waga zintegrowana
  • Funkcja drukarki paragonowej

Wyposażenie dodatkowe

  • Szuflada kasowa
  • Osłona klawiatury
  • Szalka ważąca

INSTRUKCJA OBSŁUGI KASY FISKALNEJ POSNET BINGO MAX

23 innych produktów w tej samej kategorii: