Kasa fiskalna Online Elzab Mini

Nowy produkt

Przenośna, mała kasa fiskalna to niezawodne urządzenie, które znakomicie sprawdzi się w małych sklepikach, handlu obwoźnym oraz przy oferowaniu usług w terenie. Niewielkie rozmiary i bardzo łatwa w użytkowaniu. Posiada wiele niezbędnych funkcji, które powodują, że praca na kasie jest przyjemnością. 

Więcej szczegółów

1 899,00 zł brutto

-56,70 zł

1 955,70 zł brutto

Więcej informacji

Kasa fiskalna online Elzab Mini  

Nie każdy przedsiębiorca musi inwestować w duże i skomplikowane urządzenie fiskalne. Mini online ma niewielkie rozmiary i jest bardzo łatwa w użytkowaniu. Posiada wiele niezbędnych funkcji, które powodują, że praca na kasie jest przyjemnością. Wyróżnia się ciekawym wzornictwem, odpornością na ewentualne uderzenia, upadki, zachlapanie, a także na ich niezawodność. Mini Online to urządzenie, które pomimo zaawansowania technologicznego, nie obciąża nadmiernie budżetu nawet niewielkiego przedsiębiorstwa, a każdy klient może liczyć na wsparcie techniczne oraz merytoryczne w przypadku braku doświadczenia z obsługą tego typu urządzeń. 

W Elzab Mini Online zastosowano moduł komunikacyjny LAN. Rozwiązanie to pozwala na przewodowe transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Elzab Mini Online posiada możliwość rozbudowy o moduły bezprzewodowe BT / WIFI / GPRS oraz współpracuje z różnymi terminalami płatniczymi. Posiada pamięć chronioną, która samoistnie, w sposób cyfrowy, archiwizuje istotne dane na temat prowadzonej sprzedaży. Wspomniana funkcjonalność umożliwia szybkie wyszukiwanie i drukowanie konkretnych informacji.

Kasa została wyposażona w programowalną klawiaturę ( w wersji standardowej lub modułowej ), która umożliwia korzystanie z wielu skrótów klawiszowych. Skonfigurowanie przycisków funkcyjnych pozwoli na błyskawiczną sprzedaż często wybieranych towarów lub usług. Dodatkowo, Mini Online posiada 2 ekrany: klienta oraz kasjera. Obydwa wyświetlacze zapewniają stały dostęp do przejrzystych komunikatów o przebiegu transakcji.

Kasa fiskalna Elzab Mini pozwala na skonfigurowanie bazy PLU, w której znajdzie się nawet do 10 000 pozycji towarowych z opisem towarów i usług do 40 znaków. Obsługuje praktyczne funkcje, np. sprzedaż ze zmienną ceną, wiązanie ze sobą produktów czy wprowadzanie rabatów na konkretne pozycje towarowe bądź całą transakcję. Kasa fiskalna Elzab Mini Online znajdzie zastosowanie nawet w rozwiązaniu systemowym, w którym pracuje kilka urządzeń równocześnie. Posiada moduł komunikacyjny LAN z opcją rozbudowy o bezprzewodową transmisję Bluetooth / Wi-Fi / GPRS, porty USB (typu A i B) oraz wejście pozwalające na podłączenie szuflady kasjerskiej. W rezultacie, Elzab Mini Online może współpracować m.in. z komputerem, terminalem płatniczym, wagą i skanerem kodów.

W kasie fiskalnej zastosowano wysokiej klasy mechanizm drukujący, który charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami, jak i przyjazną obsługą oraz cichym działaniem. Mini Online drukuje dokumenty z szybkością do 75mm na sekundę i oferuje łatwą wymianę papieru. Poza tym, urządzenie umożliwia wystawianie dowodów sprzedaży z dodatkową treścią, np. logo działalności w nagłówku czy NIP-em podanym przez klienta (w części fiskalnej dokumentu). 

Kasa fiskalna Mini Online sprawdza się doskonale zarówno w małych i średnich placówkach stacjonarnych, jak i w trakcie mobilnego prowadzenia handlu lub świadczenia usług z dojazdem do klienta. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową obudową, a jego wymiary to jedynie 195 x 205 x 77 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Oprócz tego, Mini Online to solidnie wykonana kasa fiskalna, która bez problemu znosi trudy codziennej eksploatacji. Urządzenie jest także dostępne wraz z opcjonalnymi akcesoriami, m.in. materiałowym pokrowcem lub skórzanym etui. Dużym atutem Mini Online jest funkcjonowanie także na zasilaniu bateryjnym. Kasa nie wymaga więc przerywania obsługi klientów w sytuacji, gdy np. zabraknie prądu. Wówczas Mini Online wykorzystuje wydajną baterię, która, przy pełnym naładowaniu, zapewnia długi czas pracy i wystawienie wielu paragonów fiskalnych. Ponadto, akumulator tej kasy może być zasilany nawet bezpośrednio z instalacji samochodowej (za pomocą opcjonalnej ładowarki). Oto pełna energii, funkcjonalna i niezawodna technologia sprzedaży. Oto Elzab Mini Online!

DANE TECHNICZNE

Komunikacja z CRK LAN, możliwość rozszerzenia o komunikację bezprzewodową Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS
Kolor obudowy grafitowy
Ilość towarów (PLU) 10.000
Ilość grup towarowych 99
Ilość towarów wiązanych 10.000
Długość nazwy towaru 40 znaków
Maksymalna liczba kasjerów 33
Wydruki niefiskalne możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka) z terminala płatniczego i z systemu M/platform
Wydruk kodów QR tak
Logo graficzne w nagłówku tak

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj termiczny, easy load
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 40 m
Szybkość wydruku do 75 mm/s

WYŚWIETLACZE

Klient diodowy LED, 8 cyfrowy
Kasjer alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2 x 24 znaki

KLAWIATURA

Rodzaj membranowa – alfanumeryczna, programowalna, z wymienną wkładką klawiatury
Ilość klawiszy 30+3
Ilość definiowalnych klawiszy 62

ZŁĄCZA

- komputera (USB-B)
- czytnika USB/ pendrive/ waga USB/ Hub USB/ PINPad USB (USB-A)
- szuflady (RJ12)
KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA możliwość rozszerzenia o moduł Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS

ZASILANIE

Zasilacz zewnętrzny 12V/ 1A
Akumulator Li-Ion7,4V/ 2,6h

GABARYTY

Gł./szer./wys. 195 x 205 x 77 mm
Masa 0,89 kg

AKCESORIA

- wymienna wkładka klawiatury do kasy z klawiaturą membranową (w komplecie)
- przewód zasilania samochodowego 12V
- skórzane etui
- torba na kasę
- moduł komunikacyjny: Bluetooth/ WiFi lub Bluetooth/ GPRS

INSTRUKCJA OBSŁUGI KASY FISKALNEJ ELZAB MINI ONLINE

5 innych produktów w tej samej kategorii: