Kasa fiskalna Online Novitus Next

Novitus Next Onl

Nowy produkt

Kasa oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy NEXT daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków.  Wystawia faktury i korekty. Obsługa M/platform

Więcej szczegółów

2 792,72 zł brutto

-5%

2 939,70 zł brutto

Więcej informacji

Kasa fiskalna Online Novitus Next

Kasa oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Novitus Next umożliwia transmitowanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas. W wariancie standardowym łączność z CRK odbywa się przy zastosowaniu portu komunikacyjnego Ethernet (po podłączeniu do sieci LAN). Kasę Next można rozbudować o moduł Wi-Fi bądź modem GSM, gwarantujący bezprzewodową transmisję danych. Kasa współpracuje z usługą M/platform i Novicloud.

Model Next Online stanowi kompleksową integrację tabletu z drukarką fiskalną. Kolorowy ekran dotykowy urządzenia ma wielkość 7", działa w rozdzielczości 480 x 800 pikseli i zapewnia indywidualne zdefiniowanie wyglądu interfejsu użytkownika, m.in. w zakresie wyświetlanych funkcji i kolorystyki. W rezultacie, model Next Online jest nie tylko intuicyjny, ale także przyjazny w obsłudze. Wyposażony w standardowa klawiaturę z 20 przyciskami, którą można używać jednocześnie z ekranem dotykowym. Kasa Next Online wyposażona jest w procesor 2 x 1 000 MHz + 524 MHz, 1 024 + 256 MB pamięci RAM oraz 4 096 + 4 096 MB pamięci Flash. Next działa w oparciu o przyjazny i doskonale znany system operacyjny Android. Kasa odznacza się także bogatą funkcjonalnością w zakresie programowania panelu sprzedażowego oraz raportowania i analizowania sprzedaży. Novitus Next Online oferuje dostęp do praktycznych aplikacji na urządzenia przenośne, m.in. przeglądarki internetowej, poczty elektronicznej czy kalendarza. 


NOWA TECHNOLOGIA TO WIĘKSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy NEXT, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Chcieliśmy dać naszym klientom coś nowego, lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością.


ZARZĄDZAJ SWOIM BIZNESEM POPRZEZ KASĘ FISKALNĄ

Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus NEXT Online bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie. O raportach pomocnych w biznesie Novitus NEXT Online wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud. To innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy NEXT Online i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.


DRUKUJ WYGODNIE I SZYBKO

Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Wrzucasz rolkę, pracujesz natychmiast. Nie zrywaj papieru, obcinacz zrobi to za Ciebie.


POWER DUO - Kasa NEXT Online z PIN Padem Paytel

Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie - Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji. Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!


WSZECHSTRONNA KOMUNIKACJA

Kasa NEXT Online posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port LAN w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych opcjonalnie do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

WSPÓŁPRACA Z M/PLATFORM

M/platform to platforma integrująca narzędzia i usługi wspierające pracę lokalnych sklepów tradycyjnych (spożywczo-monopolowych). Umożliwia Ci uzyskanie atrakcyjnych ofert promocyjnych od producentów. Ułatwia Ci codzienną komunikację z konsumentami przez nowoczesną aplikację na smartfona. I daje dostęp do z wielu atrakcyjnych usług dla Ciebie, dla Twojego sklepu i dla Twoich klientów.

 • Usługa M/promo+ pozwala Ci korzystać z promocji, które najwięksi producenci oferują bezpośrednio na swoje produkty, a które Ty możesz natychmiast oferować w Twoim sklepie.
 • Aplikacja hop&shop pozwala Ci lepiej komunikować się z klientami, dotrzeć do nich z Twoimi promocjami i ofertami, oraz świadczyć im dodatkowe usługi.
 • M/store jest dopasowaną do Twoich potrzeb platformą zakupową, dzięki której w prosty sposób wyszukasz interesujące Cię produkty, skorzystasz z dostępnych promocji oraz wyślesz zamówienia do swoich Dystrybutorów.

informacje o cyfrowej platformie usług  M/platform znajdziesz:
PROMOCYJNY SYSTEM WSPARCIA DLA LOKALNYCH SKLEPÓW M/PLATFORM więcej o programie na stronie https://mplatform.com.pl 

NEXT Online w skrócie:

 • Komunikacja z CRK za pomocą Ethernet oraz WLAN (opcja), GSM_3G lub GSM_LTE (opcja)
 • Brak ograniczeń ilości towarów w bazie
 • 7 stawek VAT do oprogramowania
 • 40 znaków na precyzyjna nazwę towaru lub usługi
 • Dowolna ilość kasjerów
 • Procesor 2x 1000 MHz + 524 MHz
 • 1024 MB + 256 MB pamięci RAM
 • 4.096 MB + 4.096 MB pamięci flash
 • Akumulator 7,4V, 2Ah
 • System operacyjny LINUX + Android
 • 2 wyświetlacze LCD – 7 calowy 480x800 pikseli z panelem dotykowym dla operatora oraz 132x32 pikseli dla klienta
 • Graficzny nagłówek wydruku
 • 256 grafik dla wydruków niefiskalnych
 • Łączność 3x RS232, 1x Ethernet, 1x USB host, 1x USB Device, moduł Wi-Fi (opcja), moduł GSM (opcja)
 • Możliwość exportu/importu danych (baza, konfiguracja) za pomocą pendrive’a
 • Synchronizacja z aplikacją NoviCloud
 • Aplikacje przeglądarki internetowej, poczty e-mail, firm trzecich dla biznesu
 • Wysyłanie danych o sprzedaży poprzez e-mail
 • Wydruki niefiskalne

DANE TECHNICZNE

Komunikacja z CRK Tak
Typ Stacjonarna
Przeznaczenie Wszystkie punkty handlowe i usługowe
Ekran dotykowy Tak

PARAMETRY

Liczba towarów Bez ograniczeń
Liczba stawek PTU 7
Liczba kodów dowiązanych Bez ograniczeń
Liczba grup towarowych Bez ograniczeń
Liczba kasjerów Bez ograniczeń
Pojemność bufora ON-LINE Bez ograniczeń
Opakowania Bez ograniczeń
Nazwa towaru 40 znaków
Wielowalutowość Tak
Współpraca z NoviCloud Tak
Współpraca z M/platform Tak
Usługi busowe Nie
Usługi czasowe Nie
Bileterka (homologacja) Tak

MECHANIZM WYDRUKU

Rodzaj Termiczny / wrzuć i pracuj
Typ Fujitsu FTP 628 z obcinaczem papieru
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 60 m
Obcinacz papieru Tak

KLAWIATURA

Liczba klawiszy 20
Klawisze szybkiej sprzedaży Tak
Rodzaj Switchowa, wyspowa oraz ekran dotykowy

WYŚWIETLACZE

Klient Graficzmy, LCD, czarno-biały, 132x32 piksele
Kasjer TFT, 7 cali, 480x800 piksele z panelem dotykowym

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne 1x LAN (Ethernet), 1x USB host, 1x USB OTG 3 x RS232, Micro HDMI, audio
Współpraca z urządzeniami Dongiel WiFi, dongiel Bluetooth, dongiel GSM, komputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą Aktywna, 6-24V
Łączność z CRK LAN, (opcja GSM, WiFi)

WSPÓŁPRACA Z TERMINALEM

Obsługa protokołu EFT-POS Novitus Tak
Obsługa uniwersalnego protokołu ECR-EFT Tak
Pin-pad na jednym kablu USB Tak

ZASILANIE

Z sieci 230V / 12V, 2A
Awaryjne 7,4V, 2 Ah

WYMIARY

Szerokość / wysokość / głębokość
262 / 96 / 242 mm
Waga 1,8 kg

Obsługuj jak  wolisz. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT ONLINE. W kasie nie zrezygnowano z tradycyjnej klawiatury fizycznej. Użytkownik może więc w dowolny sposób zmieniać sposób obsługi. Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy NEXT daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Można dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud i M/platform

Nie zwlekaj, już dziś zainwestuj w niezawodną, elegancką i wielofunkcyjną kasę Next Online!

POBIERZ INSTRUKCJE OBSŁUGI KASY NOVITUS NEXT

STEROWNIKI I OPROGRAMOWANIE KASY FISKALNEJ NOVITUS NEXT ONLINE

7 innych produktów w tej samej kategorii: