Kasa fiskalna Online Novitus Mała

Novitus Mała

Nowy produkt

Kasa MAŁA Online to doskonała ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów, które sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w niej to, czego obecnie można wymagać od nowoczesnej kasy. Przeznaczenie mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Kasa MAŁA Online to doskonała ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów, które sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w niej to, czego obecnie można wymagać od nowoczesnej kasy. Jeśli mobilność nie jest Twoim priorytetem i cenisz klasyczne projekty, postaw na mechaniczną klawiaturę typu switch o wysokim skoku. Eliminuj błędy kasjerów i przyspiesz ich pracę. Innowacyjne umieszczenie wyświetlacza klienta pozwala na wygodne śledzenie pozycji paragonu na ekranie.

MAŁA Online należy jak pozostałe kasy online do rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Nowoczesny wygląd oraz sprawdzona pełnowymiarowa klawiatura typu switch z klawiszami szybkiej sprzedaży, to gwarancja wygodnej i szybkiej pracy. Stawiamy na optymalną ergonomię pracy, dlatego zarówno początkujący, jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych bez problemu opanuje obsługę tego urządzenia. Jak każda kasa z rodziny Online Power, bezproblemowo łączy się z urządzeniami peryferyjnymi oraz z terminalem płatniczym. Kasa wyposażona jest w dwa nowoczesne wyświetlacze graficzne o innowacyjnym designie.


MECHANIZM DRUKUJĄCY

Dzięki mechanizmowi drukującemu Fujitsu, typu easy loading, wymiana papieru jest bardzo szybka i prosta. Papier szerokości 57 mm pozwala na drukowanie przejrzystych paragonów z atrakcyjnymi elementami graficznymi. WIELE PORTÓW I ZŁĄCZ - Kasa komunikuje się z komputerem poprzez tradycyjne złącze USB oraz RS232 lub nowoczesne złącze sieciowe LAN. Dodatkowo kasę
można doposażyć w moduły: WLAN, BT oraz modem GSM. Można wydzielić i odseparować komunikację z CRK do odrębnego kanału, równolegle używając pozostałych do innych celów.


KOMUNIKACJA Z CRK

Dzięki elektronicznemu przesyłowi paragony są systematycznie wysyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty - użytkownik ma stały dostęp do modułu pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać

DUŻE MOŻLIWOŚCI

Kasa posiada bazę towarową 20000 towarów, każdemu z towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być przyozdobiony nagłówkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na zakupy do kwoty 450 PLN. Kasa posiada teraz możliwość zaprogramowanie aż 32 kasjerów. Dodano opcje możliwość komplementacji towarów oraz kody dowiązane. Zwiększono ilość form płatności.

JESZCZE WIĘKSZY I PRZEJRZYSTY WYŚWIETLACZ

Drukarka wyposażona jest w wyświetlacze graficzne LCD. Wyświetlacz operatora i klienta ma 192 x 48 piksele. Na wyświetlaczach tych urządzenie bardzo dokładnie informuje kasjera o pracy kasy, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.

KOMUNIKACJA

Kasa współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze. Posiada także najbardziej uniwersalne złącze USB. Teraz opcjonalnie może zostać również doposażona w moduły WiFi, modem GSM, moduł Bluetooth.

NOWE FUNKCJE

Teraz raport dobowy możesz otrzymać na swoją skrzynkę mailową. Konfiguracja urządzenia lub import bazy towarów? Teraz wystarczy podpiąć pendrive z odpowiednimi plikami, a kasa automatycznie wykona zlecone operacje.

DRUKUJ WYGODNIE

W kasach dzięki mechanizmowi Fujitsu typu easy loading wymiana papieru jest bardzo szybka i prosta: „wrzuć i pracuj!”. Papier szerokości 57 mm pozwala na drukowanie przejrzystych paragonów. W nagłówku paragonu można zaprogramować element graficzny (np. logo firmy), co wyróżni paragony wydawane przez kasę. Czytelne wyświetlacze oraz intuicyjna klawiatura ułatwią codzienną pracę obsługującym.

WSZECHSTRONNOŚĆ KOMUNIKACJI

Kasa komunikuje się z komputerem poprzez tradycyjne złącze USB oraz RS232 lub nowoczesnego złącza sieciowego LAN, za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych.. Dodatkowo kasę MAŁA Online można doposażyć w moduły: WiFi, Bluetooth oraz GSM. Pamiętaj, że twoje dane są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.

POWER DUO - Kasa Mała Online z PIN Padem Paytel

Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie - Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji. Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!

MAŁA ONLINE W SKRÓCIE:

Komunikacja z CRK za pomocą Ethernet oraz WLAN (opcja), GSM_3G lub GSM_LTE (opcja)
20 000 towarów w bazie
7 stawek PTU do zaprogramowania
40 znaków do precyzyjnego opisu towaru
32 kasjerów
Procesor 524 MHz
256 MB pamięci RAM
4.096 MB pamięci flash
Akumulator 6V, 3Ah
System operacyjny LINUX
2 wyświetlacze LCD - 192x48 pxl.
256 grafik wydruku
Łączność 1x RS232, 1x Ethernet, 3x USB host, 1x USB Device, moduł Wi-Fi (opcja), moduł BT (opcja), moduł GSM (opcja)
Możliwość exportu/importu danych (baza, konfiguracja) za pomocą pendrive’a
Wysyłanie danych o sprzedaży poprzez e-mail
Wydruki niefiskalne

DANE TECHNICZNE

Liczba towarów 20 000
Liczba stawek PTU 7
Liczba kodów dowiązanych 1 000
Liczba grup towarowych 100
Liczba kasjerów 32
Pojemność bufora ON-LINE 20 000
Opakowania 64
Nazwa towaru 40 znaków
Wielowalutowość Tak
Usługi busowe Tak
Usługi czasowe Tak

MECHANIZM WYDRUKU

Rodzaj Termiczny / wrzuć i pracuj
Typ Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 30 m

KLAWIATURA

Liczba klawiszy 19
Klawisze szybkiej sprzedaży Tak
Rodzaj Switchowa

WYŚWIETLACZE

Klient Graficzny, LCD, czarno-biały, 192x48 piksele
Kasjer Graficzny, LCD, czarno-biały, 192x48 piksele

ZŁĄCZA

Złącza komunikacyjne 1x LAN (Ethernet), 3 x USB Host (A), 1 x USB Device (B), 1 x RS232
Współpraca z urządzeniami Dongiel WiFi, dongiel Bluetooth, dongiel GSM, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku)
Sterowanie szufladą Aktywna, 6-24V
Łączność z CRK LAN, (opcja GSM, WiFi)

WSPÓŁPRACA Z TERMINALEM

Obsługa protokołu EFT-POS Novitus Tak
Obsługa uniwersalnego protokołu ECR-EFT Tak
Pin-pad na jednym kablu USB Tak

ZASILANIE
Z sieci 230 V / 12V, 2A
Awaryjne 6V, 3Ah

WYMIARY

Szerokość / wysokość / głębokość 194 / 105 / 215 mm
Waga 1,5 kg

INSTRUKCJA OBSŁUGI KASY FISKALNEJ MAŁA ONLINE

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej samej kategorii: