Kasa fiskalna Online Novitus Next Pro

Novitus Next Pro

Nowy produkt

Kasę fiskalną Next Pro Online wyróżnia duży, dotykowy ekran o przekątnej 7 cali, który nie tylko wyświetla wszystkie dane, ale także stanowi narzędzie do wprowadzania wartości i ustawień. To najnowocześniejszy, skalowalny system  zarówno dla małego jak i wielkiego biznesu.  Wystawia faktury i korekty. Obsługa M/platform

Więcej szczegółów

3 308,70 zł brutto

Więcej informacji

Kasa fiskalna Online Novitus Next PRO

Kasa - system koputerowy - oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Next Pro jest dla użytkowników nowoczesnych i wymagających. To ulepszony, najnowocześniejszy, skalowalny system doskonały zarówno dla małego jak i wielkiego biznesu, dzięki aktualizacjom oprogramowania sprzedaży ciągle się rozwijający. Czy to butik odzieżowy, czy budka z lodami, czy sieć piekarni, restauracji lub dużych marketów spożywczych, Next Pro będzie odpowiedni wszędzie tam, gdzie właściciel oczekuje bezkompromisowego działania kasy z systemem sprzedaży. Opróćz samej kasy oferujemy współpracujący z nią system chmurowy NoviCloud i usługę M/platform

Model Next Pro Online stanowi kompleksową integrację tabletu z drukarką fiskalną. Kolorowy ekran dotykowy urządzenia ma wielkość 7", działa w rozdzielczości 720x 1280 pikseli i zapewnia indywidualne zdefiniowanie wyglądu interfejsu użytkownika, m.in. w zakresie wyświetlanych funkcji i kolorystyki. W rezultacie, model Next Pro jest nie tylko intuicyjny, ale także przyjazny w obsłudze. Wyposażony w standardowa klawiaturę z 20 przyciskami, którą można używać jednocześnie z ekranem dotykowym. Kasa  Online wyposażona jest w procesor czterordzeniowy 4 x 1 500 MHz + 524 MHz, 1 024 + 256 MB pamięci RAM oraz 8GB + 4 GB pamięci Flash. Next Pro działa w oparciu o przyjazny i doskonale znany system operacyjny Android 10. Kasa odznacza się także bogatą funkcjonalnością w zakresie programowania panelu sprzedażowego oraz raportowania i analizowania sprzedaży. Novitus Next Pro Online oferuje dostęp do praktycznych aplikacji na urządzenia przenośne, m.in. przeglądarki internetowej, poczty elektronicznej czy kalendarza. 


NOWA TECHNOLOGIA TO WIĘKSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy NEXT, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Chcieliśmy dać naszym klientom coś nowego, lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością.


ZARZĄDZAJ SWOIM BIZNESEM POPRZEZ KASĘ FISKALNĄ

Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus NEXT Pro Online bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie. O raportach pomocnych w biznesie Novitus NEXT Pro wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud. To innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy NEXT Pro Online i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.


DRUKUJ WYGODNIE I SZYBKO

Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Wrzucasz rolkę, pracujesz natychmiast. Nie zrywaj papieru, obcinacz zrobi to za Ciebie.


POWER DUO - Kasa NEXT Pro Online z PIN Padem Paytel

Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie - Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji. Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada!


WSZECHSTRONNA KOMUNIKACJA

Kasa NEXT Pro posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port LAN i WiFi w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego modemu GSM podłączonych opcjonalnie do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

WSPÓŁPRACA Z M/PLATFORM

M/platform to platforma integrująca narzędzia i usługi wspierające pracę lokalnych sklepów tradycyjnych (spożywczo-monopolowych). Umożliwia Ci uzyskanie atrakcyjnych ofert promocyjnych od producentów. Ułatwia Ci codzienną komunikację z konsumentami przez nowoczesną aplikację na smartfona. I daje dostęp do z wielu atrakcyjnych usług dla Ciebie, dla Twojego sklepu i dla Twoich klientów.

 • Usługa M/promo+ pozwala Ci korzystać z promocji, które najwięksi producenci oferują bezpośrednio na swoje produkty, a które Ty możesz natychmiast oferować w Twoim sklepie.
 • Aplikacja hop&shop pozwala Ci lepiej komunikować się z klientami, dotrzeć do nich z Twoimi promocjami i ofertami, oraz świadczyć im dodatkowe usługi.
 • M/store jest dopasowaną do Twoich potrzeb platformą zakupową, dzięki której w prosty sposób wyszukasz interesujące Cię produkty, skorzystasz z dostępnych promocji oraz wyślesz zamówienia do swoich Dystrybutorów.

informacje o cyfrowej platformie usług  M/platform znajdziesz:
PROMOCYJNY SYSTEM WSPARCIA DLA LOKALNYCH SKLEPÓW M/PLATFORM więcej o programie na stronie https://mplatform.com.pl 

NEXT PRO ONLINE W SKRÓCIE:

 • Komunikacja z CRK za pomocą Ethernet lub wbudowanego WLAN lub opcjonalnie: GSM_3G lub GSM_LTE
 • Brak ograniczeń ilości towarów w bazie
 • 7 stawek VAT do oprogramowania
 • 40 znaków na precyzyjna nazwę towaru lub usługi
 • Dowolna ilość kasjerów
 • Procesor 4x 1500 MHz + 524 MHz
 • 1024 MB + 256 MB pamięci RAM
 • 8GB +4 GB pamięci flash
 • Akumulator 7,4V, 2Ah
 • System operacyjny LINUX + Android 10
 • klawiatura mechaniczna oraz dotykowa
 • 2 wyświetlacze LCD – 7 calowy 720x1280 pikseli z panelem dotykowym dla operatora oraz 132x32 pikseli dla klienta
 • konfigurowalny interfejs użytkownika na ekranie dotykowym (ekrany, kafelki, funkcje, towary itp)
 • Graficzny nagłówek wydruku
 • 256 grafik dla wydruków niefiskalnych
 • Łączność 2x RS232, 1x Ethernet, 1x USB host, 1x USB Device, moduł Wi-Fi, moduł GSM (opcja)
 • Możliwość exportu/importu danych (baza, konfiguracja) za pomocą pendrive’a
 • Synchronizacja z aplikacją chmurową NoviCloud
 • Aplikacje przeglądarki internetowej, poczty e-mail, firm trzecich dla biznesu
 • Wysyłanie danych o sprzedaży poprzez e-mail
 • faktury VAT fiskalne i do paragonu
 • System do obsługi gastronomii
 • otwarte paragony (parkowanie paragonu)
 • doważanie towarów "na wagę" przy zamykaniu paragonu
 • Wydruki niefiskalne

FUNKCJONALNOŚĆ NIESPOTYKANA I NIESKOŃCZONA


Jest 6 ekranów, a każdy może mieć po 30 konfigurowalnych przycisków. Funkcjonalność niespotykana w innych kasach i doceniona przez dziesiątki tysięcy użytkowników, których wciąż słuchamy i rozwijamy oprogramowanie. Łatwość pracy odpowiada nawet starszym kasjerkom.


WYRAŹNY I NIERYSOWALNY EKRAN DOTYKOWY

Wyświetlacz jest jasny, ostry pod każdym kątem i nie da się go porysować. Rozdzielczość aż 1280x760 pikseli. Czcionkę można swobodnie powiększać. Wszystko jest bardzo wyraźnie.


WZMOCNIONY MECHANIZM DRUKUJĄCY

Mocny mechanizm drukujący z obcinaczem wydrukuje i obetnie nawet 1000 paragonów dziennie. Na paragonie może znaleźć się dowolna grafika i tekst stopki, a nawet kod QR.


NIEZNISZCZALNA KLAWIATURA

Solidna klawiatura fizyczna ma duże, nieścieralne klawisze i przyjemnie, miękko pracuje. Wielu kasjerów lubi z niej korzystać, mimo, że wszystko da się zrobić na ekranie dotykowym.


ZŁĄCZA, SĄ WSZYSTKIE

Paleta złącz umożliwi podłączenie wszystkiego co potrzebne nawet w wielkim markecie. Szuflada, waga lub dwie, skaner, terminal płatniczy, porty RS, USB i Ethernet. Jest wszystko co trzeba.


Next Pro oprócz wszechstronnej, ciągle rozwijanej aplikacji sprzedaży, ma szereg innych użytecznych aplikacji: mail, internet, kalendarz i wiele innych. Te apki wspierają prowadzenie biznesu. Lista aplikacji może być dłuższa. Sam Android 10 potrafi się zaktualizować całkowicie zdalnie i automatycznie.


NOVICLOUD DO ZARZĄDZANIA BIZNESEM

NoviCloud, technologicznie zaawansowany system stworzony dla Next Pro, który nie wymaga od Ciebie żadnej infrastruktury technicznej, bo jest umieszczony na naszych bezpiecznych serwerach. Z każdego miejsca na świecie widzisz i zarządzasz swoim biznesem.

DANE TECHNICZNE

Komunikacja z CRK Tak
Przeznaczenie Wszystkie punkty handlowe i usługowe
Ekran dotykowy Tak


PARAMETRY


Liczba towarów Bez ograniczeń
Liczba stawek PTU   7
Liczba kodów dowiązanych Bez ograniczeń
Liczba grup towarowych Bez ograniczeń
Liczba kasjerów Bez ograniczeń
Pojemność bufora ON-LINE Bez ograniczeń
Opakowania Bez ograniczeń
Nazwa towaru 40 znaków
Wielowalutowość Tak
Współpraca z NoviCloud Tak
Współpraca z M/platform Tak
Bileterka (homologacja) Tak


MECHANIZM WYDRUKU


Rodzaj Termiczny / wrzuć i pracuj
Typ Fujitsu FTP 628 z obcinaczem papieru
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 60 m
Obcinacz papieru Tak


KLAWIATURA


Liczba klawiszy 20
Klawisze szybkiej sprzedaży Tak
Rodzaj Switchowa, wyspowa oraz ekran dotykowy


WYŚWIETLACZE


Klient Graficzmy, LCD, czarno-biały, 132x32 piksele
Kasjer Ekran 7 cali Full Viewing Angle, 720x1280 z panelem dotykowym


ZŁĄCZA


Złącza komunikacyjne 1x LAN (Ethernet), 2 USB host zew., 1x USB host wew., 1x USB OTG, 2x RS232, audio
Współpraca z urządzeniami Dongiel WiFi, dongiel Bluetooth, dongiel GSM, komputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
Sterowanie szufladą 6-24V
Łączność z CRK LAN, GSM, WiFi 


WSPÓŁPRACA Z TERMINALEM  

Obsługa protokołu EFT-POS Novitus Tak
Obsługa uniwersalnego protokołu ECR-EFT Tak
Pin-pad na jednym kablu USB Tak


ZASILANIE


Z sieci 230V / 12V, 2A
Awaryjne 7,4V, 2 Ah


WYMIARY


Szerokość / wysokość / głębokość
262 / 96 / 242 mm
Waga 1,8 kg

Obsługuj jak  wolisz. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie NEXT PRO  ONLINE. W kasie nie zrezygnowano z tradycyjnej klawiatury fizycznej. Użytkownik może więc w dowolny sposób zmieniać sposób obsługi. Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy NEXT daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Można dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Wystawia faktury i korekty, dokumenty zwrotu, obsługuje dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki oraz współpraca z chmurowym systemem NoviCloud i M/platform

Nie zwlekaj, już dziś zainwestuj w niezawodną, elegancką i wielofunkcyjną kasę Next PRO Online!

Novitus Next Pro - Przegląd funkcjonalności

POBIERZ INSTRUKCJE OBSŁUGI KASY NOVITUS NEXT

STEROWNIKI I OPROGRAMOWANIE KASY FISKALNEJ NOVITUS NEXT ONLINE

23 innych produktów w tej samej kategorii: