Kasa fiskalna Online Elzab K10

Elzab K10

Nowy produkt

Kasa fiskalna Elzab K10 Online - najbardziej nowoczesna i ergonomiczna mobilna kasa na rynku. Wytrzymała, zaprojektowana dla wygody użytkownika, intuicyjnie prosta w obsłudze. Przewyższa funkcjonalnością wiele kas jednostanowiskowych. Wszystko to w kompaktowej bryle kojarzącej się raczej z urządzeniem elektronicznym osobistego użytku, niż kasą fiskalną

Więcej szczegółów

1 999,00 zł brutto

-79,70 zł

2 078,70 zł brutto

Więcej informacji

Dotykowa mobilna kasa fiskalna Elzab K10 Online

Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi to kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10. Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

Kasa K10 Online zapewnia transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Urządzenie wysyła informacje dotyczące m.in. realizowanych paragonów i raportów fiskalnych. Ten model K10 współpracuje z CRK przy zastosowaniu Wi-Fi. Współpracuje z kilkoma terminalami do kart płatniczych jednocześnie.
Innowacyjna technologia marki Elzab wykorzystuje przyjazny w obsłudze, kolorowy i wytrzymały panel dotykowy. Ekran TFT o wielkość 4,3" , wyświetla wszystkie treści w rozdzielczości 272 x 460 pikseli. Przy zastosowaniu tego panelu można nawet korzystać z trybu szybkiej sprzedaży (po wcześniejszym zaprogramowaniu skrótów). Dodatkowo, K10 Online wyposażono także w alfanumeryczny, wyrazisty ekran nabywcy (LCD), dzięki któremu klienci firmy zyskują dostęp do informacji dotyczących przebiegu obsługi.
Elzab K10 Online ma możliwość zdefiniowania maksymalnie 5 000 produktów lub usług. Pozycje w bazie PLU można przyporządkować do 99 grup. Model K10 Online wystawia paragony z nazwami produktów lub usług do 40 znaków. Urządzenie gwarantuje precyzyjne identyfikowanie pozycji towarowych.
Elzab K10 Online może się komunikować z urządzeniami peryferyjnymi zarówno przewodowo (przez USB), jak i bezprzewodowo w standardzie Bluetooth, Wi-Fi . Niewielkich wymiarów kasa współpracuje nie tylko z komputerem, ale także ze skanerem, wagą, terminalem do kart czy szufladą.W Elzab K10 Online wymiana rolki papieru termicznego, jak i wystawianie różnego typu dokumentów, trwa dosłownie moment. Kasa została wyposażona w szybki i prosty w obsłudze mechanizm drukujący na zasadzie "easy load"., który pracuje z prędkością 75 mm/s. Kasa fiskalna K10 Online pozwala na wystawienie paragonu fiskalnego z NIP-em klienta oraz umieszczenie grafiki w nagłówku.
Wydajna bateria litowo-jonowa tego urządzenia, po całkowitym naładowaniu, zapewnia wystawienie kilkuset paragonów dla klientów oraz innych dokumentów. Można go bez problemu naładować bezpośrednio z instalacji samochodowej opcjonalnie za pomocą opcjonalnej ładowarki). Baterię w kasie da się w prosty sposób odłączyć od kasy. Takie rozwiązanie sprawia, że można korzystać z dodatkowego akumulatora, gdy ten standardowy będzie zasilany poza urządzeniem
Nowoczesna kasa K10 Online charakteryzuje się zarówno bogatą funkcjonalnością, jak i wysoką jakością wykonania. Ten model posiada szczelną i odporną na uszkodzenia obudowę, która dodatkowo jest oferowana w różnych wersjach kolorystycznych. Ponadto, K10 Online może się pochwalić niezwykle kompaktową konstrukcją. Wymiary tej kasy fiskalnej wynoszą zaledwie 190 x 95 x 70 mm (głębokość, szerokość, wysokość), zaś jej masa to tylko 0,65 kg. Dzięki temu urządzenie online Elzab znakomicie leży w dłoni, jest proste w przenoszeniu i przewożeniu oraz bez problemu znosi trudy intensywnej eksploatacji.
W zestawie z kasą Elzab K10 online otrzymasz smycz, która ułatwia transportowanie urządzenia. Kasę opcjonalnie można rozszerzyć o zestaw montażowy do samochodu, zapasowy akumulator, skórzany pokrowiec, materiałową torbę czy adapter szuflady kasowej.

dotykowa kasa fiskalna Elzab k10 online.jpg

Uniwersalna, nowoczesna, solidna.
Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, zarówno w słońcu, jak i na mrozie. Można ją obsługiwać w zimowych rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności.
Zapewnia łączność z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem modułów do komunikacji bezprzewodowej. Standardowo urządzenie wyposażone jest w moduł Bluetooth/ WiFi.
Komunikacja WiFi odbywa się poprzez posiadaną sieć lokalną lub za pośrednictwem telefonu komórkowego. Do urządzenia można zamontować dodatkowe akcesorium jakim jest moduł Bluetooth/ GPRS. Komunikację umożliwia wtedy karta SIM.

Warte podkreślenia

 • komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas
 • kolorowy, dotykowy wyświetlacz umożliwiający pracę w niskich temperaturach (ilość i wielkość klawiszy zmienia się kontekstowo dostosowując do pracy kasjera)
 • tryb usług czasowych do wykorzystania na parkingach, w wypożyczalniach, kręgielniach, parkach rozrywki
 • współpraca z terminalem kart płatniczych, czytnikiem kodów kreskowych i szufladą kasową
 • komunikacja bezprzewodowa (moduł Bluetooth/ WiFi – w standardzie, dodatkowo moduł Bluetooth/ GPRS - akcesorium)
 • antypoślizgowa, trwała obudowa z możliwością przypięcia smyczy
 • możliwość ładowania akumulatora po wyjęciu z kasy
 • wyszukiwanie oraz podgląd na wyświetlaczu lub wydruk danych z dokumentów zapisanych w pamięci chronionej
 • grafika w nagłówku wydruku oraz swobodnie definiowana stopka paragonu
 • przypomnienie przez kasę o konieczności wykonania raportu dobowego i miesięcznego
 • rozliczanie opakowań zwrotnych oraz towarów z kaucją
 • udzielanie rabatów i narzutów na pozycję i na cały paragon
 • definiowanie klawiszy Szybka sprzedaż i Szybka funkcja
 • możliwość wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie

Polecane dla branż:
fryzjerzy, kosmetyczki, branża budowlana, prawnicy, lekarze, branża fitness, warsztaty samochodowe i serwisy opon, gastronomia, sprzedaż węgla,

kasa fiskalna Elzab k10.jpg

DANE TECHNICZNE


Wersja urządzenia ONLINE
Kopia elektroniczna część pamięci chronionej (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja z CRK Bluetooth/ WiFi, opcja: Bluetooth/ GPRS
Kolor obudowy biało-pomarańczowy, popielato-zielony, popielato-j. popielaty, czarno-pomarańczowy, biało-zielony
Ilość towarów (PLU) 5.000
Ilość grup towarowych 99
Ilość towarów wiązanych 5.000
Długość nazwy towaru 40 znaków
Maksymalna liczba kasjerów 10
Wydruki niefiskalne możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka) z terminala płatniczego i z systemu M/platform
Wydruk kodów QR tak
Logo graficzne w nagłówku tak

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj termiczny, easy load
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 18 m
Szybkość wydruku do 75 mm/s

WYŚWIETLACZE

Klient alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2 x 16 znaków
Kasjer TFT graficzny, 4,3"", rozdzielczość 272 x 460 pikseli

KLAWIATURA

Rodzaj kolorowy wyświetlacz TFT z panelem dotykowym
Ilość klawiszy zależna od kontekstu
Ilość definiowalnych klawiszy 50

ZŁĄCZA

- komputera (mini USB-B)
- czytnika USB/ pendrive/ Hub USB/ PINPad USB (USB-A)
- szuflady - współdzielone (złącze zasilania kasy)
- moduł Bluetooth/ WiFi, opcja: moduł Bluetooth/ GPRS (dodatkowe akcesorium)

ZASILANIE

Zasilacz zewnętrzny 12V/ 1A
Akumulator Li-Ion 7,4V/ 2,6Ah, odłączany od korpusu kasy, przystosowany do pracy mobilnej

GABARYTY

Gł./szer./wys. 190 x 95 x 70 mm
Masa 0,65 kg

AKCESORIA

- zasilacz samochodowy
- dodatkowy akumulator
- zestaw do montażu w samochodzie
- torba na kasę
- skórzane etui
- moduł komunikacyjny Bluetooth/ GPRS
- adapter szuflady

INSTRUKCJA OBSŁUGI KASY FISKALNEJ ELZAB K10 ONLINE

23 innych produktów w tej samej kategorii: