Kasa fiskalna Online Elzab Mini LT

Elzab Mini LT

Nowy produkt

Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE. 

Więcej szczegółów

1 799,00 zł brutto

-33,70 zł

1 832,70 zł brutto

Więcej informacji

Kasa fiskalna Elzab Mini LT Online

Niezawodne urządzenie, które posiada udogodnienia przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Kasę można skonfigurować tak, że naciśnięcie jednego klawisza spowoduje wydruk paragonu zapłaconego gotówką z jedną pozycją sprzedaży.

W Elzab Mini LT Online zastosowano moduł komunikacyjny Bluetooth/Wi-Fi. Rozwiązanie to pozwala na bezprzewodowe transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Mini LT współpracuje z różnymi terminalami płatniczymi,  posiada pamięć chronioną, która samoistnie, w sposób cyfrowy, archiwizuje istotne dane na temat prowadzonej sprzedaży. Wspomniana funkcjonalność umożliwia szybkie wyszukiwanie i drukowanie konkretnych informacji.
Kasa fiskalna Mini LT Online została wyposażona w programowalną klawiaturę ( w wersji standardowej lub modułowej ), która umożliwia korzystanie z wielu skrótów klawiszowych. Skonfigurowanie przycisków funkcyjnych pozwoli  na błyskawiczną sprzedaż często wybieranych towarów lub usług. Dodatkowo, Mini LT Online posiada 2 wyświetlacze: klienta oraz kasjera. Obydwa wyświetlacze zapewniają stały dostęp do przejrzystych komunikatów o przebiegu transakcji.
Kasa fiskalna Elzab Mini LT pozwala na skonfigurowanie bazy PLU, w której znajdzie się nawet do 10 000 pozycji towarowych  z opisem towarów i usług  do 40 znaków. Obsługuje praktyczne funkcje, np. sprzedaż ze zmienną ceną, wiązanie ze sobą produktów czy wprowadzanie rabatów na konkretne pozycje towarowe bądź całą transakcję. Znajdzie zastosowanie nawet w rozwiązaniu systemowym, w którym pracuje kilka urządzeń równocześnie. Ta kasa fiskalna posiada nie tylko moduł komunikacyjny Bluetooth/Wi-Fi, oferujący bezprzewodową transmisję informacji, ale również porty USB (typu A i B) oraz wejście pozwalające na podłączenie szuflady kasjerskiej. W rezultacie, Elzab Mini LT Online może współpracować m.in. z komputerem, terminalem płatniczym, wagą i skanerem kodów.
W kasie obecny jest wysokiej klasy mechanizm drukujący, który charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami, jak i przyjazną obsługą oraz cichym działaniem. Model Mini LT Online drukuje dokumenty z szybkością do 60 mm na sekundę i oferuje łatwą wymianę papieru. Poza tym, urządzenie umożliwia wystawianie dowodów sprzedaży z dodatkową treścią, np. logo działalności w nagłówku czy NIP-em podanym przez klienta (w części fiskalnej dokumentu). 
Kasa fiskalna Mini LT Online sprawdza się doskonale zarówno w małych i średnich placówkach stacjonarnych, jak i w trakcie mobilnego prowadzenia handlu lub świadczenia usług z dojazdem do klienta. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową obudową, a jego wymiary to jedynie 195 x 205 x 77 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Oprócz tego, Mini LT Online to solidnie wykonana kasa fiskalna, która bez problemu znosi trudy codziennej eksploatacji. Urządzenie jest także dostępne wraz z opcjonalnymi akcesoriami, m.in. materiałowym pokrowcem lub skórzanym etui.
Dużym atutem Mini LT Online jest funkcjonowanie także na zasilaniu bateryjnym. Kasa nie wymaga więc przerywania obsługi klientów w sytuacji, gdy np. zabraknie prądu. Wówczas Mini LT Online wykorzystuje wydajną baterię, która, przy pełnym naładowaniu, zapewnia długi czas pracy i wystawienie wielu paragonów fiskalnych. Ponadto, akumulator tej kasy może być zasilany nawet bezpośrednio z instalacji samochodowej (za pomocą opcjonalnej ładowarki). 

Szukasz niezawodnej kasy fiskalnej? Mamy dla Ciebie ELZAB Mini LT ONLINE!
Kasa zapewnia bezprzewodową łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
ELZAB Mini LT ONLINE powstała na bazie konstrukcji cieszącej się niesłabnącym powodzeniem kasy serii ELZAB Mini z kopią elektroniczną. Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE.

Warte podkreślenia

  • komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas
  • pyłoszczelna klawiatura odporna na kurz i zachlapania z wymienną wkładką (wsuwana pod folię klawiatury)
  • duża liczba znaków w nazwie towaru pozwalająca tworzyć czytelne opisy produktów na paragonach
  • komunikacja bezprzewodowa (moduł Bluetooth/ WiFi)
  • wyszukiwanie i wydruk danych z dokumentów zapisanych w pamięci chronionej
  • ustawianie domyślnej formy płatności
  • obsługa usługi czasowej (do wykorzystania w parkach rozrywki, kręgielniach, wypożyczalniach, na parkingach)
  • przypominanie o obowiązku wykonania raportu dobowego i miesięcznego
  • możliwość wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie

Polecane dla branż:
warsztaty samochodowe i serwisy opon, stacje paliw, sprzedaż węgla, fryzjerzy, kosmetyczki, branża budowlana, lekarze, branża fitness.

DANE TECHNICZNE

Komunikacja z CRK Bluetooth/ WiFi
komunikacja bezprzewodowa moduł Bluetooth/ WiFi
Kolor obudowy grafitowy
Ilość towarów (PLU) 10.000
Ilość grup towarowych 99
Ilość towarów wiązanych 10.000
Długość nazwy towaru 40 znaków
Maksymalna liczba kasjerów 10
Wydruki niefiskalne możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka) z terminala płatniczego i z systemu M/platform
Wydruk kodów QR tak
Logo graficzne w nagłówku tak

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj termiczny, easy load
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 40 m
Szybkość wydruku do 60 mm/s

WYŚWIETLACZE

Klient diodowy LED, 8 cyfrowy
Kasjer alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2 x 24 znaki

KLAWIATURA

Rodzaj membranowa – alfanumeryczna, programowalna, z wymienną wkładką klawiatury
Ilość klawiszy 30+3
Ilość definiowalnych klawiszy 62

ZŁĄCZA
- komputera (USB-B)
- czytnika USB/ pendrive/ waga USB/ Hub USB/ PINPad USB (USB-A)
- szuflady (RJ12)

ZASILANIE

Zasilacz zewnętrzny 12V/ 1A
Akumulator żelowy 6V/ 1,2Ah

GABARYTY

Gł./szer./wys. 195 x 205 x 77 mm
Masa 0,89 kg

AKCESORIA

- wymienna wkładka klawiatury do kasy z klawiaturą membranową (w komplecie)
- przewód zasilania samochodowego 12V
- skórzane etui
- torba na kasę

INSTRUKCJA OBSŁUGO KASY FISKALNEJ ELZAB MINI LT ONLINE

23 innych produktów w tej samej kategorii: