Kasa fiskalna Online Elzab Jota BT/ WiFi

Elzab Jota BT/ WiFi

Nowy produkt

Niezawodna kasa fiskalna wyposażona w trwałą klawiaturę mechaniczną oraz 4-liniowy wyświetlacz kasjera. Pozwala nie tylko na bezkolizyjną współpracę z komputerem, czytnikiem kodów lub wieloma wagami, ale umożliwia również odczyt masy towaru z klawiatury kasy. 

Więcej szczegółów

2 447,70 zł brutto

Więcej informacji

Kasa fiskalna Elzab Jota Online BT/WiFI MP 

PRAKTYCZNA Kasa ELZAB Jota ONLINE BT/ WiFi to niezawodna kasa fiskalna wyposażona w trwałą klawiaturę mechaniczną oraz 4-liniowy wyświetlacz kasjera. Konstrukcja oparta o sprawdzone, zaawansowane rozwiązania systemowe modelu ELZAB Jota z kopią elektroniczną. Przeznaczona do pracy w sklepach spożywczych, mięsnych, cukierniach, piekarniach, małej gastronomii, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN. Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.

Bogata funkcjonalność ELZAB Joty ONLINE BT/ WiFi pozwala zarządzać pracą kasjerów oraz prowadzić wygodną sprzedaż. Prace na kasie usprawniają rozbudowane możliwości promocji i rabatów, współpraca z wagami i wago-skanerami, terminalem kart płatniczych, szufladą, skanerem kodów kreskowych oraz wiele sposobów komunikacji z komputerem.
ELZAB Jota ONLINE wyposażona jest w złącze LAN oraz w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth/ WiFi, które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.

Wyposażona jest w złącze LAN oraz w moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth/ WiFi, które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. (CRK). Obsługę na kasie usprawniają rozbudowane możliwości promocji i rabatów, współpraca z wagami i wago-skanerami, terminalem kart płatniczych, szufladą, skanerem kodów kreskowych oraz wiele sposobów komunikacji z komputerem. Współpracuje z M/platform - szczegóły PROMOCYJNY SYSTEM WSPARCIA DLA LOKALNYCH SKLEPÓW M/PLATFORM , więcej o programie na stronie https://mplatform.com.pl

Kasa fiskalna Elzab Jota Online samodzielnie zapisuje informacje dotyczące ewidencjonowanego obrotu - w pamięci chronionej (w formie cyfrowej). Zapewnia zarówno bezpieczne i wygodne gromadzenie firmowej dokumentacji. Zaletą pamięci chronionej, zastosowanej w tej kasie, jest łatwe wyszukiwanie oraz możliwość wydrukowania danych na temat sprzedaży.

Kasa może pracować w rozbudowanym rozwiązaniu systemowym. W podstawowym wariancie posiada wiele interfejsów, m.in. USB, RS-232 oraz Ethernet. Współpracuje jednocześnie z komputerem, terminalem kart płatniczych, wagą elektroniczną, wolnostojącym wyświetlaczem, czytnikiem kodów kreskowych czy drukarką zamówień. Przy pomocy modułu Bluetooth/Wi-Fi kasa zapewnia również bezprzewodową komunikację z pozostałymi elementami systemu sprzedaży w firmie. Pozwala na zdefiniowanie do 20 000 produktów i usług z długimi nazwami nawet w 99 grupach towarowych. Kasa fiskalna oferuje rozbudowaną funkcjonalność w kwestii zarządzania promocjami oraz przyznawania rabatów.

Jota online posiada alfanumeryczną klawiaturę, która pozwala na zdefiniowanie do 71 skrótów klawiszowych. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko korzystanie z zaawansowanego trybu szybkiej sprzedaży, ale również błyskawiczne realizowanie raportów dobowych czy miesięcznych. Urządzenie wyposażono w 2 podświetlane wyświetlacze ekrany LCD. Przejrzyste informacje o przebiegu transakcji są więc dostępne zarówno dla użytkownika kasy fiskalnej, jak i klienta.

W kasie zastosowano sprawdzony wydajny i wytrzymały mechanizm drukujący "easy load". Wymiana rolki papieru termicznego nie sprawia kłopotu nawet początkującemu użytkownikowi. Kasa szybko drukuje paragony, które mogą zawierać m.in. logo umieszczane w nagłówku oraz kody kreskowe. Pozwala na wystawienie paragonu sprzedaży z NIP-em klienta.

Kasę można wyposażyć w opcjonalne akcesoria zewnętrzne, m.in. nakładkę na klawiaturę oraz maskownicę mechanizmu termicznego. W urządzeniu zastosowano wytrzymały akumulator o pojemności 4 000 mAh. Jego pełne naładowanie zapewnia długą pracę i wydrukowanie kilkuset paragonów fiskalnych. Dodatkowo bateria w Jota Online może być zasilana także z instalacji samochodowej przy użyciu opcjonalnej ładowarki 12V.

Warte podkreślenia

 • komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas
 • długa nazwa towaru (40 znaków)
 • obsługa systemu lojalnościowego opartego na kodach kreskowych
 • możliwość bezpośredniego podłączenia do komputera (mini USB, RS-232), przez sieć LAN, bezprzewodowo (Wifi, Bluetooth)
 • współpraca z wagą lub wieloma wagami (RS-232, HUB USB)
 • komunikacja bezprzewodowa moduł Bluetooth/ WiFi
 • sprzedaż za pomocą czytnika kodów kreskowych, także towarów z podaną w kodzie ilością lub wartością
 • obsługa terminali kart płatniczych
 • współpraca z drukarką zamówień
 • interfejs LAN
 • możliwość wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie

DANE TECHNICZNE

Komunikacja z CRK LAN, Bluetooth/ WiFi
Kolor obudowy grafitowy
Ilość towarów (PLU) 20.000
Ilość grup towarowych 99
Ilość towarów wiązanych 20.000
Długość nazwy towaru 40 znaków
Maksymalna liczba kasjerów 33
Wydruki niefiskalne możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka) z terminala płatniczego i z systemu M/platform

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Rodzaj termiczny, easy load
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 80 m
Szybkość wydruku do 60 mm/s

WYŚWIETLACZE

Klient graficzny, 1 linia cyfrowa, 1 linia alfanumeryczna, LCD podświetlany, biały
Kasjer graficzny, alfanumeryczny LCD, podświetlany, 4 x 24 znaki, biały
KLAWIATURA
Rodzaj modułowa – alfanumeryczna, programowalna
Ilość klawiszy 34
Ilość definiowalnych klawiszy 71

ZŁĄCZA

- komputera (USB-B)
- czytnika USB/ pendrive/ waga USB/ Hub USB/ PINPad USB (USB-A)
- LAN (RJ45)
- wagi (RJ12)
- szuflady (RJ12)
- czytnika (PS/2)
- wyświetlacza zewnętrznego (RJ12)
- komputera (RJ45)
- terminala kart płatniczych (RJ45)
KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA moduł Bluetooth/ WiFi

ZASILANIE

Akumulator żelowy 6V/ 4,0Ah

GABARYTY

Gł./szer./wys. 240 x 240 x 115 mm
Masa 2,1 kg

AKCESORIA

- nakładka ochronna na klawiaturę
- zasilacz samochodowy

Urządzenie cechuje się zarówno zaawansowanymi parametrami i praktycznymi funkcjami, jak i solidnym wykonaniem. W rezultacie, kasa bez kłopotu znosi intensywną i długotrwałą eksploatację.

INSTRUKCJA KASY FISKALNEJ ONLINE ELZAB JOTA WIFI

5 innych produktów w tej samej kategorii: