Kasa fiskalna Online Posnet Mobile GSM z modemem GPRS z kartą SIM

Posnet Mobile GSM

Nowy produkt

Kasa fiskalna Posnet Mobile ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM to najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty. Dzięki skonfigurowanej z kasą karcie SIM, zapewniona jest także transmisja danych na okres do 6lat.  Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni

Więcej szczegółów

2 260,50 zł brutto

-136,77 zł

2 397,27 zł brutto

Więcej informacji

Kasa fiskalna Posnet Mobile Online z kartą SIM GSM 

Posnet Mobile to najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty. Wersja z modemem GPRS +SIM komunikuje się z CRK nawet do 80 m-cy od zakupu oraz zapewnia kompatybilność z terminalami płatniczymi. Standardowo każda kasa wyposażona jest również w kartę sieciową na USB. Wersje kas są konstrukcjami zamkniętymi, interfejsy komunikacyjne instalowane na etapie produkcyjnym, bez możliwości późniejszej rozbudowy. 

Najważniejsze funkcje

 • najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna
 • pamięć chroniona z możliwością zdalnej archiwizacji danych
 • wielowalutowość (przygotowana na eurofiskalizację)
 • grafika na paragonach: w nagłówku i stopce każdego paragonu i wydruku z kasy można wydrukować dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. logo sklepu lub reklama. Samodzielnie twórz i wgrywaj własną grafikę z użyciem programu Posnet Grafik
 • wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu
 • czytelne wyświetlacze dla klienta i operatora
 • wytrzymała bateria pozwalająca na wydruk nawet do 50 tys. wierszy paragonu
 • łatwa wymiana papieru - system wrzutowy „drop-in”
 • system mocowania pozwalający na przytwierdzenie kasy w miejscu pracy (np. w samochodzie)
 • komunikacja on-line z programem magazynowym
 • przypominanie o obowiązkowym przeglądzie technicznym i niewykonanym raporcie dobowym
kasa-posnet-mobile-online.jpg


Mobile Online to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna online
Wymiary kasy wynoszą tylko 86 x 49 x 162 mm (szerokość, wysokość, długość), a jej masa około 410 g. Dostępna w 2 wariantach koloru obudowy - jasnym lub ciemnym - oraz z opcjonalnym etui bądź pokrowcem, ułatwiającymi jej przenoszenie. Na wewnętrznym akumulatorze  pozwala wydrukować do  8000  paragonów. Poza zasilaniem sieciowym kasę naładujesz za pomocą kabla USB podłączonego do komputera lub ładowarki samochodowej. Kasa Mobile Online została wyposażona w wytrzymały, jednorolkowy mechanizm termiczny Seiko, który emituje wszystkie dokumenty z prędkością 22 linii na sekundę!  Wymiana papieru zajmuje kilka sekund. Polega na wykonaniu trzech, prostych ruchów: otwierasz - wrzucasz papier - zamykasz. I możesz pracować dalej. Dzięki takiemu rozwiązaniu instalacja materiału eksploatacyjnego zajmuje dosłownie moment nawet początkującym operatorom tego urządzenia


MOBILE ONLINE Z MODEMEM GPRS Z KARTĄ SIM

Wersje urządzenia z modemem GPRS wyposażone są w kartę SIM z uruchomioną usługą przesyłu danych, na okres 80 miesięcy od daty sprzedaży urządzenia przez producenta. Uruchomienie karty/usługi nie wymaga dodatkowych formalności, ani czynności, następuje automatycznie, tuż po inicjalizacji przesyłu danych. Koszty uruchomienia i przesyłu danych wliczone w cenę urządzenia
Mobilne rozwiązanie dla użytkowników chcących przesyłać dane do CRK poprzez sieć GSM. Występują dwie wersje ze zintegrowanym modemem GPRS i karta SIM (antena wewnętrzna) oraz wersja z anteną zewnętrzną rekomendowana wszędzie tam, gdzie siła sygnału sieci GSM jest ograniczona. Karta SIM zainstalowana w kasach posiada uruchomioną usługą przesyłu danych. Wersje kas są konstrukcjami zamkniętymi, interfejsy komunikacyjne instalowane na etapie produkcyjnym, bez możliwości późniejszej rozbudowy. Standardowo każda kasa wyposażona jest również w kartę sieciową na USB. W momencie instalacji należy wybrać taki rodzaj kasy, który najbardziej będzie odpowiadał Twojej działalności.

Małe jest funkcjonalne
Przy pomocy tego urządzenia będziesz mógł wydawać paragony, na których znajdą się przejrzyste informacje o konkretnej transakcji. Oprócz tego, Mobile oferuje umieszczanie dodatkowych treści na wspomnianych dokumentach, może wystawić paragon fiskalny, który będzie zawierał np. logo Twojej firmy w nagłówku, NIP klienta czy reklamę graficzną w stopce. Korzystanie z bogatej funkcjonalności modelu ułatwia przyjazny interfejs użytkownika, który znajduje się w tej kasie fiskalnej online. Urządzenie posiada klawiaturę z definiowalnymi przyciskami. A skonfigurowanie skrótów klawiszowych w tym modelu umożliwi Ci m.in. szybką sprzedaż popularnych elementów asortymentu. Kasę  wyposażono też w 2 podświetlane, alfanumeryczne ekrany LCD. Emitują one np. czytelne informacje na temat każdej transakcji - zarówno w stronę klienta, jak i sprzedawcy. Kasa posiada możliwość wydruku NIP nabywcy w fiskalnej części paragonu. Dla zabezpieczenia kasy zalecamy eleganckie, skórzane etui. 

Przeznaczenie
Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności pozwala na wielogodzinna pracę w terenie. Urządzenie rekomendowane do mobilnego zastosowania dla: wszelkiego rodzaju usług, usług mobilnych, kosmetyczek, fryzjerek, mechaników samochodowych, wulkanizatorów, lekarzy, prawników, małej gastronomii (food trucki, fast foody), barów, restauracji oraz małych punktów sprzedaży..

zastosowanie-kasy-fiskalnej-posnet-mobile-online.jpg

DANE TECHNICZNE

Wersja urządzenia ONLINE
Pamięć chroniona karta micro SD/micro SDHC - 4GB
Komunikacja z CRK tak
Eurofiskalizacja możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)

BAZY DANYCH

Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 4000
Nazwa towarów 40 znaków
Dodatkowe kody kreskowe brak
Max. liczba kodów do PLU brak
Zestawy towarów / wielopaki brak
Notatnik brak
Kasjerzy 8
Opakowania 16
Formy płatności 16 (w tym 8 walut)
Rabaty / narzuty 8
Rabaty czasowe brak
Jednostki miary 5
Klawisze skrótu 10
Grupy towarowe 16
Formaty kodów ważonych 10
Opisy wpłat / wypłat 10
Opisy towarów brak
Obsługa błędów 10
Bufor pozycji paragonowych brak

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Typ mechanizmu drukującego System szybkiej wymiany papieru „drop-in - wrzuć i drukuj” gwarantuje łatwą obsługę i wydajną pracę.
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 14 m
Szybkość wydruku 22 linie/s

WYŚWIETLACZE

Wyświetlacz operatora LCD 2x16 alfanumeryczny, podświetlany
Wyświetlacz klienta LCD 2x16 alfanumeryczny, podświetlany

KLAWIATURA

Liczba klawiszy klawiatury 19 w tym 10 programowalnych

KOMUNIKACJA

wersja z modemem GPRS i kartą SIM - GPRS/LTE (antena wewnętrzna lub zewnętrzna)
Obsługiwane urządzenia komputer, modem, skaner, waga, terminal płatniczy
Komunikacja z komputerem on-line, bez przerywania pracy kasjera

ZASILANIE

Zasilacz zewnętrzny
Wbudowany akumulator Li-ion 7,4V/2150 mAh
Port USB 1

WYMIARY, WAGA, TEMPERATURY

Wymiary 85,4 x 48,5 x 162 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga ~ 410 g

Wyposażenie dodatkowe

 • pokrowiec (tekstylny)
 • etui (skórzane)
 • ładowarka USB samochodowa
 • wersje kolorystyczne - grafit, biały (tylko w wersji z WiFi)

Instrukcja obsługi kasy fiskalnej Posnet Mobile Online

ajmniejsza-kasa-fiskalna-online-dla-lekarzy-kosmetyczek-fryzjerek.jpg

23 innych produktów w tej samej kategorii: