Kasa fiskalna Online Posnet Ergo

Nowy produkt

Posnet Ergo to jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Łączy w sobie zalety wszystkich kas. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Do kasy podłączysz wagę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy itp. Ergo to nowoczesna i intuicyjna w obsłudze technologia sprzedaży, dzięki której obsługa klientów stanie się zarówno skuteczna, jak i wygodna!

Więcej szczegółów

1 550,00 zł brutto

-47,77 zł

1 597,77 zł brutto

Więcej informacji

Kasa fiskalna Posnet Ergo online - jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku

Posnet Ergo Online oferuje wszystkie mozliwości kasy online. Dodatkowo, w przypadku tego modelu możesz zdecydować, w jaki sposób będzie przebiegało przekazywanie danych do CRK. Współpraca z Centralnym Repozytorium Kas może się odbywać po podłączeniu Ergo Online do firmowego komputera (przez USB), za dopłatą istnieje możliwość komunikacji za pośrednictwem modułu  Wi-Fi lub za pomocą przewodu LAN. Ponadto, ten model zapewnia kompatybilność z terminalami płatniczymi oraz automatyczną aktualizację oprogramowania.
Urządzenie jest dostępne w 3 wariantach, z różną pojemnością bazy towarowej, wyszczególniona wersja podstawowa to 4 000 PLU, za dopłatą 6 000 lub 8 000 PLU. Zaletą tego modelu jest fakt, że także w trakcie użytkowania kasy można zwiększyć zakres obsługiwanych produktów lub usług. Poza tym, Ergo Online pozwoli Ci na zdefiniowanie wszystkich towarów przy zastosowaniu nazw o długości nawet do 40 znaków.
Ergo Online jest kasą rejestrującą, którą można łatwo zintegrować z wagą (opcjonalnie). Dzięki temu  nadzorowanie pomiarów odbywa się przy pomocy tego samego interfejsu - klawiatury i ekranu urządzenia fiskalnego. Waga dołączona do modelu Ergo Online waży produkty o maksymalnej masie 15 kg, z dokładnością do 5 g. Standardowo kasa jest wyposażona w złącze komunikacyjne USB, ale można ją zamówić z opcjonalnymi interfejsami.
Oferowane są 3 dodatkowe warianty:
moduł rozszerzenia I (2 x RS-232, port szuflady),
moduł rozszerzenia II (2 x RS-232, port szuflady, Wi-Fi, Bluetooth),
moduł rozszerzenia III (2 x RS-232, port szuflady, modem 3G).

kasa-fiskalna-posnet-ergo.jpg

Urządzenie posiada 2 obszerne wyświetlacze graficzne - operatora i klienta - więc zapewnia stały dostęp do czytelnych komunikatów dotyczących przebiegu transakcji. Klawiatura z 27 przyciskami funkcyjnymi pozwoli na zaprogramowanie szybkiej sprzedaży produktów lub usług oraz zdefiniowanie bezpośredniego dostępu do często stosowanych opcji, np. wydruku raportu dobowego, miesięcznego czy raportu sprzedaży towarów.
Ergo Online ma możliwość wydruku paragonu fiskalnego z NIP-em nabywcy. Dostosowana do przepisów dotyczacych wystawiania faktur do paragonów fiskalnych,  możliwych wyłącznie wtedy gdy podatnik wystawi fakturę do paragonu zawierającego NIP nabywcy .Dzięki temu zagwarantujesz swoim klientom szerszy zakres usług.  A zgodnie z funkcjonującym prawem, jeśli łączna należność nie wyniesie więcej niż 450 zł (100 euro), paragon fiskalny z NIP-em nabywcy może zostać wykorzystany jako uproszczona faktura.
W kasie Ergo Online jest wytrzymały i prosty w obsłudze mechanizm termiczny. Zapewniający wydruk dokumentów z szybkością 20 linii na sekundę. Model Ergo Online zapewnia też dziecinnie łatwą instalację rolki papieru (na zasadzie "drop in - wrzuć i drukuj"), ustawienie logo Twojego przedsiębiorstwa w nagłówku paragonu i stosowanie długich nazw poszczególnych elementów asortymentu na dowodach sprzedaży - maksymalnie do 40 znaków.
Urządzenie oferuje 2 sposoby zasilania: sieciowe lub za pomocą wydajnego akumulatora 2150 mAh. Dzięki temu ewentualny brak zewnętrznego źródła energii nie skończy się automatycznym zaprzestaniem pracy. Ergo, przy całkowicie naładowanej baterii, pozwoli Ci na wydrukowanie nawet 6 000 linijek na paragonach.
Ergo Online to szeroki zakres funkcjonalności, które zamknięto w kompaktowej i szczelnej obudowie. Kasę wykonano z wysokiej jakości materiałów, a precyzyjne spasowanie poszczególnych elementów zapewnia wytrzymałość na wstrząsy oraz wnikanie wody lub pyłu. Urządzenie może się także pochwalić niewielkimi gabarytami. Jego wymiary to jedynie 230 x 62 x 94 mm, natomiast waga - tylko 0,6 kg! Dzięki temu model Ergo Online sprawdzi się zarówno w punkcie handlowo-usługowym, np. na stanowisku pracy o ograniczonej powierzchni, jak i przy sprzedaży mobilnej. ERGO ONLINE możesz także wykorzystać świadcząc usługi u klienta (np. mobilne kosmetyczki), na festynie lub jarmarku, jeśli wystawisz tam swoje stoisko. A kiedy zamienisz mały sklep w duży salon, wystarczy, że dodasz odpowiednie moduły, poszerzysz bazę PLU i Posnet ERGO ONLINE nadal będzie Ci służyć.


Najważniejsze funkcje

 • modułowość - łatwość rozbudowy
 • pamięć chroniona z możliwością zdalnej archiwizacji danych
 • zwiększona wytrzymałość konstrukcji
 • graficzne wyświetlacze
 • funkcja kasowagi
 • współpraca z terminalami płatniczymi
 • funkcjonalna klawiatura
 • grafika na paragonach
 • NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu
 • paragon w trybie blokowym
 • komunikacja bezprzewodowa

Wyposażenie dodatkowe

 • etui (skórzane)
 • pokrowiec (tekstylny)
 • szalka ważąca (dostępna również w kolorowej obudowie)
 • szalka ważąca DS-1 (dostępna w kilku wersjach kolorystycznych)
 • szuflada kasowa

kasa-ergo-online.jpg


DANE TECHNICZNE

Wersja urządzenia ONLINE
Pamięć chroniona karta micro SD/micro SDHC - 4GB
Komunikacja z CRK USB oraz WIFI lub GPRS - opcjonalnie (po zastosowaniu modułów rozszerzeń)
Eurofiskalizacja możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)

BAZY DANYCH

Stawki VAT 7 (A...G)
Liczba PLU 4000, 6000/8000 (opcja)
Nazwa towarów 40 znaków
Dodatkowe kody kreskowe 1000
Max. liczba kodów do PLU 10
Zestawy towarów / wielopaki 1000
Notatnik 500
Kasjerzy 16
Opakowania 65
Formy płatności 16 (w tym 8 walut)
Rabaty / narzuty 16
Rabaty czasowe 8
Jednostki miary 5
Klawisze skrótu 27
Grupy towarowe 32
Formaty kodów ważonych 10
Opisy wpłat / wypłat 10
Opisy towarów 30
Obsługa błędów 20
Bufor pozycji paragonowych 5000

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Typ mechanizmu drukującego termiczny, "drop in - wrzuć i drukuj"
Liczba znaków w wierszu 40
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki papieru 30 m
Szybkość wydruku 20 linii/s

WYŚWIETLACZE

Wyświetlacz operatora graficzny (192 x 64 pikseli)
Wyświetlacz klienta graficzny (192 x 64 pikseli), podświetlany

KLAWIATURA

Liczba klawiszy klawiatury 29, klawiatura switchowa/silikonowa

KOMUNIKACJA

Porty standardowe 1 x USB (host), obsługa szuflady kasowej 5 V
Porty dodatkowe
moduł rozszerzenia I - 2 x RS232 szuflada wielonapięciowa (opcja)
moduł rozszerzenia II -WiFi, Bluetooth, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
moduł rozszerzenia III - modem 3G, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa (opcja)
Szuflada
5V
6V, 12V, 18V, 24V - opcjonalnie (po zastosowaniu modułów rozszerzeń)
Obsługiwane urządzenia komputer, skaner (USB/RS), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, modem 3G, waga zintegrowana, czytnik magnetyczny, pendrive, terminal płatniczy, hub USB, tunelowanie portów COM, monitoring
Komunikacja z komputerem on-line, bez przerywania pracy kasjera

ZASILANIE

Zasilacz zewnętrzny
Wbudowany akumulator Li-ion 7,2V/2150 mAh
Port USB 1

WYMIARY, WAGA

Wymiary 94 x 62 x 230 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga 0,6 kg

INSTRUKCJA OBSŁUGI KASY FISKALNEJ POSNET ERGO ONLINE

23 innych produktów w tej samej kategorii: