ELZAB T10 ONLINE elzAPP POS Sklep

T10

Nowy produkt

ELZAB T10 ONLINE to idealnie skomponowany fiskalny zestaw POS. Funkcjonalne oprogramowanie, szybka drukarka, duży dotykowy ekran i czytnik NFC - a to wszystko w jednej obudowie, dzięki czemu świetnie prezentuje się na sklepowej ladzie. Urządzenie intuicyjne w obsłudze i gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Więcej szczegółów

3 888,00 zł brutto

-158,70 zł

4 046,70 zł brutto

Więcej informacji

ELZAB T10 HYBRYDOWE URZĄDZENIE FISKALNE ONLINE

Wszechstronne połączenie kasy fiskalnej, POS-a i oprogramowania sprzedażowego

Elzab T10 jest wszechstronnym rozwiązaniem typu all-in-one, które oferuje połączenie funkcjonalności urządzenia fiskalnego, POS-a i programu sprzedażowego. W urządzeniu fiskalnym zastosowano m.in. 10-calowy panel dotykowy, wydajne podzespoły i system operacyjny Android. ELZAB T10 to oszczędność miejsca na sklepowej ladzie, stabilność działania oprogramowania, wygoda korzystania z dużego, czytelnego ekranu dotykowego. Wszystko to sprawia, że obsługa urządzenia jest intuicyjna od pierwszego kontaktu. Szybki i wytrzymały mechanizm drukujący pozwala na korzystanie z długich, 60-metrowych rolek papieru. Zintegrowane rozwiązanie to mniej kabli i ład na sklepowej ladzie. Liczne porty: NFC, Bluetooth, Ethernet, Wi-fi umożliwiają m.in. bezprzewodową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas.

Przedsiębiorcy korzystający do tej pory z kasy fiskalnej albo osoby dopiero poszukujące urządzenia fiskalnego do swojego sklepu lub lokalu często w pierwszym odruchu zwracają uwagę na kasę fiskalną. Nie znając innych kategorii urządzeń fiskalnych, mogą początkowo kierować się tylko i wyłącznie ceną – co jest zrozumiałe. Jednak standardowa kasa fiskalna ma ograniczoną liczbę PLU, drukuje tylko paragony fiskalne, a jej rola sprowadza się do rejestracji sprzedaży.

ELZAB T10 dostarcza nowe funkcjonalności i możliwości dla branży retail. Możliwość drukowania paragonów fiskalnych i niefiskalnych, paragonów z NIP nabywcy, który jest podstawą do wystawienia faktury na 60-metrowych rolkach papieru. Komputer z systemem Android, dotykowy ekran, aplikacja sprzedażowa stworzona specjalnie z myślą o branży retail, intuicyjny interfejs, współpraca z programem magazynowym, to funkcjonalności kompletnego stanowiska POS, a nie kasy fiskalnej. 

ELZAB T10 posiada 500 000 PLU, czyli niemalże nieograniczoną bazę towarową. Dlatego z tego uniwersalnego rozwiązania dla biznesu może skorzystać zarówno właściciel małego punktu sprzedaży, jak i sklepu o dużym natężeniu ruchu, czy restauracji. Dostępne dwie wersje oprogramowania sprzedażowego w cenie urządzenia sprawiają, że wraz z rozwojem własnej działalności nie trzeba dokupować nowego urządzenia fiskalnego. ELZAB T10 można dostosować do każdej wielkości biznesu i na każdym etapie rozwoju biznesu, dlatego jest odpowiedni zarówno dla startujących, jak i rozwijających się biznesów.

Aplikacja sprzedażowa elzAPP Sklep albo elzApp POS w cenie urządzenia

Kolejnym plusem dla użytkownika jest wyposażenie ELZAB T10 w aplikację sprzedażową. W zależności od potrzeb użytkownik może wybrać wersję urządzenia z aplikacją spełniającą jego wymagania. Dzięki temu T10 zapewnia intuicyjne prowadzenie sprzedaży, ale także dostęp do szerokiego wyboru aplikacji zgodnych z tym środowiskiem informatycznym. Producent w standardzie wyposażył urządzenie w oprogramowanie sprzedażowe  - elzAPP Sklep albo elzApp POS. 

elzAPP Sklep jest aplikacją sprzedażową, zapewniającą szybką i sprawną obsługę klienta. Oprogramowanie oferuje zarządzanie kontami użytkowników, bazą towarową, umożliwia definiowanie rabatów kwotowych i procentowych oraz sprzedaż z wyborem różnych form płatności. Aplikacja elzAPP Sklep doskonale sprawdzi się w punktach usługowych i sklepach detalicznych. Współpracuje z terminalami kart płatniczych, wagą, szufladą oraz czytnikiem kodów kreskowych, co czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem dla branży retail.

elzAPP POS oferuje dodatkowo możliwość rozbudowy stanowiska sprzedażowego. Po zakupie programu magazynowego PC-Market urządzenie może pracować jako zintegrowany system kasowy w sieciach handlowych, wykorzystując synchronizację danych z bazą centralną. Takie połączenie pozwala dodatkowo na: ewidencję towarów, kontrahentów, prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, kompletny obieg dokumentów, raportowanie finansowe, ilościowo-wartościowe, wydruk standardowych etykiet, cenników, dokumentów, prowadzenie sprzedaży detalicznej.

elzAPP POS może pracować jako niezależne stanowisko kasowe - praca na własnej bazie danych podobnie jak elzAPP Sklep  oraz rozbudowane stanowisko sprzedażowe POS połączone z programem zarządzającym. elzAPP POS to także zarządzanie przy wykorzystaniu usługi NoviCloud, innowacyjnej aplikacji chmurowej dostępnej w przeglądarce internetowej. Korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność elzAPP POS i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

elzAPP POS we współpracy z programem gastronomicznym umożliwia obsługę rachunków kelnerskich – parkowanie rachunków, obsługę stolików, obsługę drukarek kuchennych, komunikację z ekranem kuchennym KDS, dzielenie rachunków, atrybuty potraw i zestawy. ELZAB T10 to idealne rozwiązanie fiskalne, które sprawdzi się w gastronomii. może pracować w: barach, pubach, herbaciarniach, kawiarniach, cukierniach, klubach, bistro, restauracjach, lodziarniach, czy sezonowych lokalach gastronomicznych, food truckach otwieranych, zwłaszcza w turystycznych miejscowościach i kurortach.

elzAPP POS w połączeniu z M/platform - EuroPlatform udostępnia narzędzia do nowoczesnego zarządzania sklepem. Dzięki tym systemom tradycyjny handel detaliczny zyskuje wiele możliwości konkurowania ze sklepami wielkopowierzchniowymi i sieciami franczyzowymi.

M/platform umożliwia korzystanie z promocji refundowanych przez producentów. Jest to największa tego typu platforma usługowa w Polsce, która w oparciu o zaawansowane możliwości urządzeń fiskalnych wspiera lokalne sklepy spożywcze. Korzystasz z najlepszych promocji refundowanych przez producentów. Po prostu zwiększysz sprzedaż nie tracąc przy tym marży!. 

EuroPlatform to nowoczesny i profesjonalny system do zarządzania promocjami. Łączy szereg funkcjonalności, które usprawnią politykę promocyjną w Twoim sklepie!

Szczegóły ofert znajdują się na stronie:  M/platform opis promocjihttps://mplatform.com.pll i https://europlatform.pl lub kontakt tel. 601291371

Otwarty na współpracę

Do ELZAB T10 można podłączyć wszystkie spotykane w handlu peryferia: wagę elektroniczną, szufladę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy, komputer. Dostępne złącza: micro USB-B, 5 złącz USB-A, złącze ETHERNET to bogaty zestaw gniazd przygotowany z myślą o przyszłych rozwiązaniach. Rozwiązanie zdecydowanie tańsze i zajmuje mniej miejsca od tradycyjnego stanowiska POS.

ELZAB T10 oferuje znacznie więcej niż zwykła kasa lub drukarka fiskalna. Rozwiązanie posiada wszystkie funkcjonalności stanowiska POS, dzięki czemu ELZAB T10 doskonale sprawdzi się w sklepach spożywczych, monopolowych, zoologicznych, księgarniach, sklepach z pamiątkami, popularnych warzywniakach i wszystkich punktach z szerokim asortymentem produktów. Dzięki integracji aplikacji sprzedażowej z programem magazynowym ELZAB T10 tworzy zintegrowany system kasowy idealny do sieci handlowych. W połączeniu z oprogramowaniem gastronomicznym ELZAB T10 sprawdzi się jako fiskalny POS w barach, restauracjach i wszystkich miejscach serwujących posiłki.  

PARAMETRY URZĄDZENIA
System operacyjny Android 8.1
Procesor Quad-core
Pamięć chroniona eMMC (wyszukiwanie i wydruk zapisanych danych)
Komunikacja LAN, bezprzewodowa Wi-Fi (2.4 GHz), NFC, Bluetooth
Kolor obudowy Grafit
Ilość towarów PLU 500 000
Długość nazwy towaru 64 znaki
Wydruki niefiskalne Możliwość definiowania wydruków o dowolnej treści (superformatka)
Mechanizm drukujący
Rodzaj Termiczny, easy load
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 60 m
Szybkość wydruku Do 160 mm/s
Wyświetlacze Dotykowy 10,1” HD, 1280x800 (kasjer)
4,3" WVGA, 800x480 (klient)
Złącza Micro USB-B
5xUSB-A (waga, czytnik kodów kreskowych)
RJ45 (LAN)
RJ12 (szuflada)
Czytnik kart micro-SD
Zasilanie 24 V/2.5 A (zasilacz zewnętrzny)
Li-Ion 7,4 V/2,6 Ah (akumulator)
Gabaryty
Gł./szer./wys. 260x290x99 mm
Masa 2,29 kg

Instrukcja obsługi SZYBKI START kasy fiskalnej ELZAB T10

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej samej kategorii: