Ingenico Lane 3000

Ingenico Lane 3000

Nowy produkt

Ingenico Lane 3000 najpopularniejszy PIN pad skierowany jest do przedsiębiorców, którzy pragną połączyć kasę fiskalną z terminalem w zintegrowany zestaw obsługi klientów. PIN pad wykorzystuje komunikacje udostępnianą z kasy fiskalnej online.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Terminal stacjonarny PIN pad Ingenico Lane 3000

Najpopularniejszy PIN pad Lane 3000 do obsługi płatności bezgotówkowych przeznaczony jest do zintegrowanych systemów sprzedażowych i rozwiązań z kasami fiskalnymi online. 

Polecane dla małych sklepów, salonów kosmetycznych, punktów handlowych na bazarkach/jarmarkach, mobilnych punktów gastronomicznych (food truck), gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych

PIN pad Lane/3000 stojąc na ladzie, przyciągnie uwagę każdego klienta. Bardzo wyraźny i kolorowy wyświetlacz sprawia, że zwyczajna płatność przynosi odrobinę przyjemności. Został on stworzony po to, by sprostać wszystkim wymaganiom zarówno bezpieczeństwa, jak i wydajności. Skierowany jest do przedsiębiorców, którzy pragną połączyć kasę fiskalną z terminalem w zintegrowany zestaw obsługi klientów. Zaawansowana funkcjonalność i bezpieczeństwo schowana w niepozornie wyglądającym urządzeniu została doceniona przez wielu przedsiębiorców, a co ważniejsze – przez wielu klientów.

PIN pad wykorzystuje komunikacje udostępnianą z kasy fiskalnej online, lub może zostać podłączony do sieci internetowej. Najwyższy standard zabezpieczeń gwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas każdej płatności. Połączenie z urządzeniem fiskalnym przez dedykowany kabel USB. Potwierdzenia płatności bezgotówkowych oraz pozostałe wydruki i raporty dotyczące transakcji kartowych drukowane są na kasie fiskalnej, dzięki czemu wszystkie wydruki są zawsze pod ręką.

Obsługa płatności bezgotówkowych wykonywanych kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi VISA, MasterCard,  obsługuje również płatności realizowane za pomocą: BLIK, Google Pay i Apple Pay (np. telefonem lub smartwatch-em).

prowizje.jpg

Wynajęcie Lane 3000 to minimum formalności, a wszystko, łącznie z ewentualnym zakupem kasy fiskalnej, realizowane jest w jednym miejscu. Przy zakupie urządzenia fiskalnego i Lane 3000 integracja, szkolenie i fiskalizacja gratis. Mniej urządzeń i kabli na ladzie sklepowej, tylko jeden kabel połączeniowy PIN Pad z kasa fiskalną. Niższe koszty wynajmu już od 0zł/m-c w programie Polska bezgotówkowa.

Ingenico Lane 3000 jest dostępny w ramach programu Polska bezgotówkowa:

Polska Bezgotówkowa. To wspólna inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Więcej o programie na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.

Urządzenie jest dostępne w programie Polska Bezgotówkowa lub z abonamentem miesięcznym. Na koszt miesięcznego abonamentu składa się wiele czynników min. profil działalności, czas wynajmu, wartość miesięczna płatności bezgotówkowych.  

Więcej o programie na https://polskabezgotowkowa.pl 

Jesteś zainteresowany najlepszymi warunkami umowy?
Zadzwoń: ☎️ +48 601 291-371  lub napisz e-mail: biuro@elektronik-brzeziny.pl

Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję. Zapewniamy również podłączenie z urządzeniem fiskalnym oraz kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.

PIN pad jest zintegrowany z szeroką gamą kas fiskalnych
DANE TECHNICZNE:
Wyświetlacz operatora : 2,8''
Komunikacja z urządzeniem: USB,
Zasilacz: zasilanie z urządzenia fiskalnego
Wymiary: 180 x 83 x 43 mm
Waga: 254 g

Urządzenie jest dostępne w programie Polska Bezgotówkowa lub z abonamentem już 0zł netto/m-c. 

polska-bezgotowkowa-e-service.jpg

2 innych produktów w tej samej kategorii: