NETPAY

NETPAY

Nowy produkt

Netpay to terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych. Udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas będąc przy tym intuicyjny i przyjazny w obsłudze

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Netpay to terminal płatniczy, który w połączeniu z kasą fiskalną ONLINE Posnet lub Fawag pozwala na realizowanie płatności bezgotówkowych. Udostępnia Internet umożliwiając wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas będąc przy tym intuicyjny i przyjazny w obsłudze.

W cenie abonamentu jest transmisja danych, dożywotni serwis na terminal oraz karta SIM objęta gwarancją. Abonament miesięczny na wynajem terminala. 

prowizje.jpg

NETPAY ZAPEWNIA
Połączenie z CRK
Netpay udostępnia Internet urządzeniom Posnet ONLINE za pomocą kabla USB. Gwarantuje to bezpieczną i wygodną łączność z Centralnym Repozytorium Kas.
Płatności bezgotówkowe
Obsługa płatności bezgotówkowych wykonywanych kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover). Netpay obsługuje również płatności realizowane za pomocą: BLIK, Google Pay i Apple Pay (np. telefonem lub smartwatch-em).
Zarządzanie wydrukami
Potwierdzenia płatności bezgotówkowych oraz pozostałe wydruki i raporty dotyczące transakcji kartowych drukowane są na kasie fiskalnej, dzięki czemu wszystkie wydruki są zawsze pod ręką.

WYGODNE UŻYTKOWANIE
Minimum formalności
Wynajęcie Netpay to minimum formalności, a wszystko, łącznie z ewentualnym zakupem kasy fiskalnej, realizowane jest w jednym miejscu - u Agenta Sprzedaży Posnet.
Dotykowy wyświetlacz
Netpay wyposażony jest w nowoczesny 4" wyświetlacz dotykowy. Wszystkie informacje na ekranie są czytelne, a wpisywanie kodu PIN jest szybkie i wygodne.
Idealne połączenie
Netpay połączony z kasą za pomocą USB lub przez WiFi pozwala w pełni realizować płatności bezgotówkowe. Dodatkowo Netpay dzięki połączeniu przez USB zasilany jest bezpośrednio z kasy.

BEZPIECZEŃSTWO OBSŁUGI

Dożywotnia gwarancja. Netpay objęty jest dożywotnią gwarancją i kompleksowym serwisem.

Polska Bezgotówkowa. Netpay jest dostępny w ramach programu: 

Polska Bezgotówkowa. To wspólna inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Więcej o programie na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.

e-Service. Płatności realizowane za pomocą Netpay obsługuje Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService. To lider na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce. eService gwarantuje, że wszystkie transakcje przebiegną sprawnie i bez problemów.


WSPÓŁPRACUJĄCE MODELE KAS
Bingo Max 1.01
Ergo Online 1.02
Fawag Lite Online 2.01
Fawag Lite Online 1.02
Revo Online 1.01
Neo Online 1.01

POLECANE DLA
Małych sklepów, salonów kosmetycznych, punktów handlowych na bazarkach/jarmarkach, mobilnych punktów gastronomicznych (food truck), gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych.

Obsługuje płatności bezgotówkowe wykonywane kartami magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (VISA, MasterCard, Diners Club). Netpay obsługuje również płatności realizowane za pomocą: BLIK, Google Pay i Apple Pay (np. telefonem lub smartwatch-em). Potwierdzenia płatności bezgotówkowych oraz pozostałe wydruki i raporty dotyczące transakcji kartowych drukowane są na urządzeniu fiskalnym. Cena obejmuje abonament miesięczny na wynajem terminala. W cenie abonamentu jest transmisja danych, dożywotni serwis na terminal oraz karta SIM objęta gwarancją.

prowizje.jpg

Podane ceny są cenami detalicznymi netto oferowanymi aktualnie przez Posnet Polska S.A. odbiorcom końcowym (użytkownikom) urządzenia.

Urządzenie jest dostępne w programie Polska Bezgotówkowa lub z abonamentem 39zł netto/m-c.
Więcej o programie na https://polskabezgotowkowa.pl 
lub na stronie producenta  www.posnet.com.pl/produkty/product/512/netpay,
Masz pytania?
Zadzwoń: ☎️ +48 601 291-371 

Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję. Zapewniamy również podłączenie z urządzeniem fiskalnym oraz kompleksowy serwis w trakcie użytkowania urządzenia.

DANE TECHNICZNE:
Wyświetlacz operatora : 4'' TFT, 480 x 800 pikseli
Komunikacja z komputerem: USB, Wifi *(zależnie od wersji)
Zasilacz: zasilacz zewnętrzny, 5V/2A
Wbudowany akumulator 3050 mAh
Wymiary: 13,6, x 7 x 1,7 cm
Waga: 182 g

Urządzenie jest dostępne w programie Polska Bezgotówkowa lub z abonamentem 39zł netto/m-c. 

polska-bezgotowkowa-e-service.jpg

2 innych produktów w tej samej kategorii: