Small Business Sprzedaż -program dla firmy

Small Business Sprzedaż

Nowy produkt

Kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm handlowych i sklepów, wersja sprzedaż z obsługa drukarek fiskalnych.  Modułowa konstrukcja programu pozwala na dopasowanie możliwości programu do potrzeb klienta.

Więcej szczegółów

947,10 zł brutto

Więcej informacji

Program Small Business w wersji Sprzedaż-  pełny magazyn z obsługa drukarek fiskalnych

przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Small Business w wersji standardowej program gwarantuje zarządzanie funkcjami drukarek fiskalnych, wag, skanerów kodów kreskowych i wielu innych urządzeń. To idealne narzędzie do kontrolowania magazynów, budowania trwałych i pozytywnych relacji z klientami, czy też do samodzielnego tworzenia wzorów dokumentów.

Oprogramowanie występuje w wersji podstawowej, albo z dodatkowymi funkcjami. Przykładowo: moduł Kasy fiskalne słuzy do obsługi i programowania tych urządzeń; wariant sieciowy zapewni obsługę kilku równouprawnionych stanowisk pracy, z możliwością wykonywania wielu czynności, przez różne osoby, jednocześnie; kadry i płace zagwarantuje naliczanie wynagrodzeń personelu w różnych systemach. Dzięki modułowej konstrukcji, Symplex Small Business będziesz mógł dopasować do potrzeb Twojej działalności

Program zapewnia wewnętrzne nadzorowanie przychodów i rozchodów asortymentu, czy też planowanie przesunięć międzymagazynowych i filialnych. Dzięki Small Business inwentaryzacja nigdy więcej nie będzie problematyczna - stworzysz spis produktów, z dodatkową opcją wyszczególnienia dostaw, czy też protokół różnic. Program obsługuje do 100 magazynów, więc spełni oczekiwania nawet mocno rozbudowanych przedsiębiorstw.

Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Oprogramowanie Symplex Small Business zagwarantuje Ci obsługę wielu form sprzedaży: faktur w obrocie krajowym i zagranicznym, paragonów fiskalnych, sprzedaży bezrachunkowej, wystawianie not obciążeniowych, umów stałych, raportów z urządzeń fiskalnych, czy też zleceń od klientów. Dodatkowo, program pozwala na samodzielne tworzenie i modyfikowanie wzorów dokumentów,

Small Business pozwala na obsługę urządzeń, które są wykorzystywane nie tylko podczas sprzedaży towarów lub usług, ale także w czasie prac biurowych lub inwentaryzacji magazynu. Oprogramowanie może współpracować m.in. z drukarkami fiskalnymi, wagami, skanerami kodów kreskowych, sprawdzarkami cen. Dzięki temu stworzysz kompleksowy i skuteczny system sprzedaży, który znacznie usprawni funkcjonowanie biznesu, który prowadzisz

Możliwości programu w wersji SPRZEDAŻ :

 1. Prowadzenie sprzedaży w różnych formach (faktury w obrocie krajowym i zagranicznym, paragony, WZ, sprzedaż bezrachunkowa, noty obciążeniowe, umowy stałe, raporty z kas fiskalnych, zamówienia od odbiorców). Wystawianie dokumentów sprzedaży w cenach netto i brutto. Możliwość pracy w opcji szybkiego wystawiania paragonów.
 2. Wprowadzanie zakupów wg dokumentów w cenach netto i brutto (faktury w obrocie krajowym i zagranicznym, faktury rolnicze, PZ, zamówienia)
 3. Rejestr kontrahentów z podziałem na firmy i osoby fizyczne z bieżącym saldem transakcji i płatności.
 4. Możliwość obsługi systemów rabatowych i lojalnościowych z transakcjami pre-paid włącznie.
 5. Gospodarka magazynowa z możliwościa prowadzenia do 100 magazynów, rozszerzona o produkcję (przychody i rozchody wewnętrzne, receptury), przesunięcia międzymagazynowe i filialne.
 6. Prowadzenie do 20 kas firmy z rejestrem wpłat i wypłat kasowych (wystawianie KP, KW).
 7. Prowadzenie do 20 banków firmy z rejestrem wpłat i wypłat na konta bankowe, wystawianie poleceń przelewów i przekazów bankowych, wczytywanie przelewów z pliku i eksport przelewów do systemów bankowych.
 8. Wykaz dłużników i wierzycieli wraz ze szczegółowymi rozliczeniami.
 9. Raporty o szerokim zakresie analizy: ze sprzedaży, zakupów, kasowe, magazynowe, z produkcji, techniczne i inne.
 10. Sporządzenie ewidencji VAT.
 11. Inwentaryzacja - protokół różnic, spis towarów z dodatkową możliwością wyszczególnienia dostaw, z jakich pochodzą towary, oraz inne ujęcia danych o towarach.
 12. Współpraca z wszystkimi dostępnymi drukarkami fiskalnymi a także z drukarkami zwykłymi, drukarkami etykiet, drukarkami kuchennymi.
 13. Współpraca ze skanerami kodów kreskowych z możliwością definiowania kodów wagowych.
 14. Obsługa sprawdzarek cen, wag kalkulacyjnych, inwentaryzatorów, i innych urządzeń.
 15. Możliwość samodzielnego tworzenia wzorów dokumentów, (faktury, rachunku, z dodaniem logo firmy itp.) drukowanie polskich znaków na dowolnej drukarce obecnej na naszym rynku, drukowanie kodów kreskowych.
 16. Export i import danych w bardzo szerokim zakresie: do i z innych programów, formatu DBF, TXT, EDI, uniwersalnego, urządzeń mobilnych i eksport do sklepu internetowego.
 17. Dostosowanie dostępu do danych i uprawnień do zakresu pracy osób obsługujących.
 18. Możliwość użycia różnych funkcji, narzędzi i raportów serwisowych.

Wybrane zalety programu

 • stabilna praca w środowisku Windows (9x, ME, 2000, NT, XP, Vista, Windows7, Windows 8)
 • niewielkie wymagania sprzętowe
 • współpraca z większością urządzeń fiskalnych (kasy, wagi, drukarki, itp.)
 • łatwość wdrożenia i obsługi
 • telefoniczna pomoc techniczna
 • tworzy liczne raporty i analizy
 • obsługuje karty rabatowe
 • eksport/import danych w różnych formatach
 • komunikacja z innymi programami i urządzeniami przez internet
 • łatwa edycja wyglądu dokumentów
 • współpraca z Płatnikiem
 • zaawansowana ochrona bezpieczeństwa danych

POBIERZ AKTUALNĄ WERSJE DEMONSTRACYJNĄ

AKTUALNY CENNIK OPROGRAMOWANIA SMALL BUSINESS

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii: