PC Market  Lite - program do programowania kas fiskalnych Zobacz większe

PC Market Lite - program do programowania kas fiskalnych

PC Market Lite

Nowy produkt

PC-Market Lite to bardzo okrojona i uproszczona wersja programu służąca głównie do programowania kas fiskalnych

Więcej szczegółów

184,50 zł brutto

Więcej informacji

PC Market Lite - prosty program do obsługi kasy fiskalnej

Program zapewnia prostą instalację oraz obsługę. PC-Market Lite doskonale sprawdza się we współpracy z kasami fiskalnymi. Dzięki niemu szybko i sprawnie zaprogramujesz bazę towarową, zgodną z wymogami precyzyjnej identyfikacji towarów lub usług. Oprogramowanie oferuje obsługę podstawowych raportów sprzedaży, drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej, a także uaktualnienie oprogramowania do pełnej wersji PC-Market 7, za dopłatą różnicy w cenie. Cena dotyczy obsługi jednego urządzenia fiskalnego.

Szybko i sprawnie zaprogramujesz bazę towarów w kasie. PC-Market Lite to prosta wersja programu służąca do programowania kas fiskalnych. Umożliwia obsługę uproszczonej karty towaru, eksport do kasy, import sprzedaży z kasy, predefiniowane i uproszczone raporty sprzedaży na kasach. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku, opis towaru na kasie fiskalnej powinien jednoznacznie identyfikować produkt. Oprogramowanie znacznie przyśpieszy i usprawni programowanie bazy towarowej, w której pojawią się odpowiednie nazwy elementów oferty

Pc Market Lite to łatwa instalacja, prostota obsługi i wysoka funkcjonalność. Program powstał z myślą o użyciu funkcji kas, ale występuje opcja, która pozwoli na zarządzanie drukarką fiskalną. Dzięki oprogramowaniu można zarządzać funkcjami urządzeń fiskalnych za pomocą przyjaznego i czytelnego interfejsu użytkownika. Na ekranie umieszczono najczęściej uzywane przyciski - Dodaj towar, Edytuj towar, Wyślij na kasy, Odbierz sprzedaż z kasy, Raport. Sprawią one, że nawigacja w panelu PC-Market Lite będzie przebiegała niezwykle sprawnie. Oprócz programowania urządzeń fiskalnych, wersja Lite oferuje także wykonywanie podstawowych raportów oraz obsługę grup towarowych. Praktyczny program, który zapewni skuteczne prowadzenie sprzedaży opartej o urządzenie fiskalne.

Rozbudowa programu Lite do pełnej wersji PC-Market
Przydatne i funkcjonalne oprogramowanie Lite jest dostępne w niskiej cenie. Program standardowo pozwala obsłużyć jedną kasę fiskalną (lub drukarkę - na zamówienie), jest jednak możliwość zastosowania go maksymalnie na 3 urządzeniach, w ww. cenie za każde. Mała inwestycja, która przyniesie ogromne korzyści. Twoja działalność może w przyszłości wymagać bardziej rozbudowanego oprogramowania. PC-Market Lite rozwiniesz do pełnej wersji PC-Market 7 jedynie za dopłatą różnicy w cenie. Nie będziesz musiał ponosić dużych kosztów, wynikających z zakupu nowego oprogramowania. Co więcej, otrzymasz narzędzie, którego standardowe funkcje już znasz, więc zapoznanie się z wszystkimi możliwościami PC-Market 7 będzie dużo prostsze.

PC Market Lite zapewnia:

  • obsługa karty towarów (uproszczona karta towaru, tylko niezbędne elementy)
  • eksport do kasy
  • import sprzedaży z kasy
  • opcjonalnie możliwość obsługi i sprzedaży na drukarce fiskalnej
  • raporty sprzedaży na kasach (predefiniowane i uproszczone)
  • kilka prostych przycisków na ekranie (dodaj towar, edytuj towar, wyślij na kasy, odbierz sprzedaż z kasy, raport)
  • możliwość obejrzenia Demo pełnej wersji PC-Market 7, kompleksowego programu do obsługi sklepu
  • instalator uproszczony i predefiniowany

6 innych produktów w tej samej kategorii: