Obniżka! Skaner QuickScan Lite QW2100 Zobacz większe

Skaner QuickScan Lite QW2100

QuickScan Lite QW2100

Nowy produkt

Niewielki czytnik z regulowaną podstawką. Pozwola na dostosowanie trybu pracy ręcznego lub automatycznego.  QuickScan Lite obsługuje wszystkie standardowe kody kreskowe 1D oraz GS1 DataBar,

Więcej szczegółów

350,55 zł brutto

-5%

369,00 zł brutto

Więcej informacji

Czytnik kodów kreskowych Datalogic QuickScan Lite QW2100 USB z podstawką.

QuickScan Lite to czytnik linear imager do zastosowań w handlu, biurze i bankowości oraz finansach. Lekka waga, niewielki, ergonomiczny kształt zapewniają komfort przy codziennym użytkowaniu. QuickScan Lite charakteryzuje się szerokim kątem odczytu, co pozwala na odczyt długich i szerokich kodów spotykanych na rachunkach i fakturach. System „green spot” potwierdza prawidłowy odczyt bezpośrednio na kodzie, w trybie pracy automatycznej na podstawce zielony punkt pozostaje włączony pokazując gdzie umieścić kod, który chcemy zeskanować. Norma szczelności IP42 i odporność na upadek z wysokości 1,5 m zapewniają trwałość i niezawodność czytnika.

Prosty, tani do wszystkiego
Czytnik został stworzony z myślą o współpracy z innymi urządzeniami. QuickScan Lite zapewnia obsługę 3 interfejsów - USB, KBW i RS-232 - dzięki czemu podłączysz go do kasy fiskalnej, komputera lub terminala komputerowego. Skaner znajdzie zastosowanie zarówno podczas sprzedaży, jak i przy inwentaryzacji, a także w trakcie pracy w biurze. Wymiary urządzenia to jedynie 170 x 65 x 70 mm, a waga - tylko 119 g. Regulowana podstawka, dołączona do tego modelu umożliwia przytwierdzienie do powierzchni pionowej, jak i poziomej, zapewniając sobie wygodę użytkowania QS Lite w każdej sytuacji.

Precyzyjny
QuickScan Lite jest wyjątkowo praktycznym czytnikiem kodów kreskowych. Model ten oferuje skanowanie w maksymalnym zasięgu 60 cm. Dzięki temu bez problemu odczytuje kody, które zostały umieszczone w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, QuickScan Lite informuje o poprawności odczytu świetlnie oraz dźwiękowo. Obsługuje wszystkie standardowe kody jednowymiarowe, wraz z GS1 DataBar. Dodatkowo, urządzenie może pracować w 2 trybach: ręcznym lub automatycznym, po zastosowaniu podstawki, która znajduje się w zestawie.

Niewielki czytnik z regulowaną podstawką. Pozwola na dostosowanie trybu pracy ręcznego lub automatycznego. QuickScan Lite obsługuje wszystkie standardowe kody kreskowe 1D oraz GS1 DataBar, skanując w maksymalnym zasięgu 60 cm. Urządzenie w tej wersji wyposażone jest w złącze komunikacyjne USB.

DANE TECHNICZNE

Nazwa: QuickScan Lite QW2100
Rodzaj czytnika: Ręczny, Linear Imager
Źródło światła: Red LED 610-650 nm
Odległość odczytu: Do 60 cm (w zależności od gęstości kodu kreskowego)
Rozdzielczość: 4 mils
Szybkość odczytu: Do 400 odczytów na sekundę
Warunki pracy: Temp. 0 – 50 C, wilgotność względna 5 – 95 %
Wymiary: 170 x 65 x 70 mm
Waga: 119 g
Dostępne interfejsy: USB, KBW, RS 232

Inne:

Przycisk wyzwalający odczyt, odłączalny kabel transmisyjny, system „green spot”

Zastosowanie:

Handel, biuro, urzędy, biblioteki, stacje benzynowe, apteki,

10 innych produktów w tej samej kategorii: