Kasa fiskalna Elzab Mini E

Elzab Mini E

Odnowione

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną. Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych. 
Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion również w pracy mobilnej.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów na karcie pamięci microSD.  Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion również w pracy mobilnej. Mała, ale wykorzystująca wiele innowacji technologicznych.

Szybka i sprawna sprzedaż

Niesłychane, że tak niewielkie urządzenie korzysta z rolki, która ma aż 40 m długości! Możesz być spokojny, papieru w kasie wystarczy na długi okres pracy. Kiedy już nadejdzie ten moment, dzięki wrzutowej wymianie rolki wykonanie tej czynności zajmie Ci jedynie moment. Model Mini E wystawia paragony z prędkością 15 linii na sekundę. Przyśpieszy i usprawni to obsługę klientów.
Zaprogramuj klawisze do szybkiej sprzedaży
Kasa fiskalna Elzab została wyposażona w alfanumeryczną i programowalną klawiaturę, która jest wytrzymała na zalania i długotrwałą pracę. Będziesz miał do dyspozycji 30 klawiszy, w tym przyciski definiowalne. Tylko od Ciebie zależy, jak zaprogramujesz swoją Mini E, czy wykorzystasz jej możliwości do szybkiej sprzedaży, czy też jako dostęp do funkcji kierownika lub kasjera. Ponadto, urządzenie jest oferowane w wariancie z klawiaturą modułową, która składa się z wytrzymałych i niezawodnych przełączników.
Elzab Mini E posiada bardzo wydajny akumulator. Pozwala on na wystawianie paragonów nawet przez 10 godzin, bez konieczności podłączenia do źródła energii. Poza tym, przy pomocy ładowarki samochodowej baterię można naładować nawet podczas podróży. Mini E to urządzenie stworzone do mobilnej pracy. Zabierz ze sobą kasę z naładowanym akumulatorem, ładowarkę i ruszaj w drogę!
Model ten nie bez przyczyny został nazwany Mini E. Urządzenie ma tak małe rozmiary, że bez kłopotu zmieści się do torebki lub schowka samochodowego. Do swojej kasy możesz również dokupić specjalne etui, które zagwarantuje lepszą odporność podczas podróży. Mini E została bowiem stworzona z myślą o prowadzeniu sprzedaży mobilnej. Ale nie tylko! Dzięki małym wymiarom umieścisz kasę nawet tam, gdzie inne urządzenia by się nie zmieściły.

PARAMETRY URZĄDZENIA
Kolor obudowy jasny, grafitowy
Ilość towarów (PLU) 3.071
Ilość grup towarowych 99
Ilość towarów wiązanych 256 par
Ilość znaków nazwy towaru 34 znaki
Maksymalna liczba kasjerów 5
KOPIA ELEKTRONICZNA
Nośnik danych karta microSD, 4 GB
MECHANIZM DRUKUJĄCY
Rodzaj termiczny, easy load
Szerokość papieru 57 mm
Długość rolki 40 m
Szybkość wydruku 52 mm/s
WYŚWIETLACZE
Klient diodowy LED, 8 cyfrowy
Kasjer alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2 x 24 znaki
KLAWIATURA
Rodzaj membranowa - alfanumeryczna i programowalna, z wymienną wkładką klawiatury
Ilość klawiszy 30+3
Ilość definiowalnych klawiszy 62
ZŁĄCZA złącze komputera/ rozszerzeń PC/ EXT (RJ-45)
złącze czytnika kodów kreskowych (PS/2)
złącze wagi (RJ-12)
złącze szuflady (mini Jack)
ZASILANIE
Zasilacz zewnętrzny 12V/ 1A, możliwe zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej 12/ 24V za pośrednictwem dodatkowego akcesorium
Akumulator Li-Ion 7,4V/ 2Ah
GABARYTY
Gł./szer./wys. 195 x 205 x 77 mm
Masa 0,89 kg
AKCESORIA wkładki z opisem klawiszy
maskownica wyjścia papieru
przewód zasilania samochodowego 12V
torba na kasę
kontroler płatności do podłączenia terminala kart płatniczych
moduł rozszerzeń do podłączenia monitoringu

Produkty powiązane

24 innych produktów w tej samej kategorii: