Jesteśmy firmą zajmującą się obsługą i wsparciem informatycznym dla firm oraz osób fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie komputerów stacjonarnych i laptopów. Chętnie służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań. 

Zajmujemy się kompleksową naprawą i serwisem laptopów oraz komputerów. Świadczymy również usługi informatyczne z dojazdem dla Państwa wygody. Wykonujemy usługi napraw software oraz hardware, wdrażamy systemy informatyczne. Obsługujemy klientów indywidualnych jak i firmy. Naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy oraz specjalizujemy się w systemach komputerowo-fiskalnych z oprogramowaniem zarządzającym.

Świadczymy następujące usługi:

 • Usuwanie wszelkiego rodzaju problemów z działaniem komputera (problemy z oprogramowaniem, sprzętem);
 • Konfiguracje komputera i urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery i inne);
 • Instalacja i konfiguracja połączeń internetowych;
 • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych oraz innego oprogramowania;
 • Odzyskiwanie danych z dysków twardych oraz kart pamięci.
 • Reinstalacje i konfiguracje systemów operacyjnych.
 • Usuwanie wirusów i innego złośliwego oprogramowania
 • Archiwizacja danych oraz zgrywanie na zewnętrze nośniki.
 • Regeneracja układów chłodzenia.
 • Czyszczenie komputerów i laptopów 
 • Modernizacja jednostek
 • Wymiana komponentów w komputerach i laptopach 

Skutecznie naprawiamy wszelkie problemy jednak najczęściej to:

✅ Laptop lub komputer nie uruchamia się poprawnie.
✅ Przegrzewa się, zawiesza.
✅ Po zalaniu nie włącza się, brak danych.
✅ Komputer pokazuje błędy, nie włącza się.
✅ Uszkodzony ekran w laptopie (matryca)
✅ Modernizacje, przyspieszanie sprzętu.

Realizujemy różnorodne naprawy laptopów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a więc chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Niezależnie od tego, z jaką usterką się borykasz, my ją bardzo szybko i bezpowrotnie usuniemy. Naprawiamy laptopy używając najlepszych części i podzespołów, a więc możesz być w pełni spokojny o to, że Twój sprzęt posłuży Ci przez kolejne długie lata. Zależy nam bowiem na tym, żeby zagwarantować przede wszystkim stabilność naszych rozwiązań. W końcu jest to często niemała inwestycja w sprzęt. Dużym atutem jest również to, że realizowana przez nas naprawa laptopów zawsze odbywa się w bardzo korzystnych cenach. Są one niezwykle konkurencyjne, a więc nie wahaj się i koniecznie się z nami skontaktuj. Chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, a więc możesz spodziewać się również takiej wyceny.

Na co dzień współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami części, dzięki czemu naprawa komputera jest również bardzo opłacalna. Szybko sprowadzimy dla Ciebie niezbędne części, a następnie je zamontujemy, dzięki czemu będziesz miło wspominać naprawa i serwis komputerów i na pewno nie zawiedziesz się na naszej ofercie. Dla naszych klientów wykonujemy także czyszczenie komputerów, które powinno być realizowane cyklicznie, tak aby utrzymać sprzęt w jak najlepszej formie. 

Jeśli uległ Ci awarii laptop, komputer stacjonarny, czy też inny przypadek jesteśmy wstanie sprawdzić, wycenić, naprawić oraz wymienić wadliwy sprzęt.

Nasi autoryzowani serwisanci są do Waszej dyspozycji

Zapraszamy
Serwis komputerów i urządzeń fiskalnych
95-060 Brzeziny, ul. Św. Anny 13
tel.  46 874-24-66,  601 291-371,
email: serwis@elektronik-brzeziny.pl
woj. łódzkie