JUŻ DZIŚ KUP KASĘ FISKALNĄ ONLINE !

Obowiązek wymiany kas dla podatników świadczących usługi fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne oraz lekarze, prawnicy, budowlańcy, fitnesy i siłownie są zobligowane do stosowania kas fiskalnych ONLINE od 1 lipca 2021r. Wyszczególnieni podatnicy muszą mieć kasy fiskalne online już od pierwszej sprzedaży. Nie ma znaczenia ani wysokość obrotu, ani inne czynniki. Wszystkie formalności związane z instalacją kasy musisz załatwić jeszcze przed przyjęciem pierwszego klienta.

Do grupy firm z obowiązkową wymianą na kasy online należą świadczący usługi:

  • fryzjerskie;
  • kosmetyczne i kosmetologiczne;
  • budowlane;
  • w zakresie opieki medycznej świadczone przez lekarzy i lekarzy dentystów;
  • prawnicze;
  • związane z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej – wyłącznie w zakresie wstępu

Kasa fiskalna dla salonów urody, lekarzy, prawników oraz budowlańców i siłowni

Kasa fiskalna online to, zgodnie z ustawą kasa, która umożliwia: przekazywanie w sposób ciągły, zautomatyzowany i bezpośredni informacji z kas rejestrujących do systemu informatycznego (Centralnego Repozytorium Kas) prowadzonego przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Innymi słowy, każda transakcja dokonana na kasie, będzie w czasie rzeczywistym przesyłana do CRK. Dotyczy to m.in. wystawianych paragonów, anulowania paragonów (STORNO) czy raportów. Te urządzenia nowej generacji komunikują się z dowolnym terminalem płatniczym, drukują nr NIP nabywcy na paragonie i dysponują wieloma innymi funkcjami w standardzie. Choć kasy online’owe są pod stałą kontrolą administracji skarbowej, podatnicy nie muszą się obawiać tych zmian – przeciwnie, ma być prościej i bez zbędnych formalności.

Salony fryzjerskie, kosmetyczne, lekarze, prawnicy, budowlańcy, siłownie - online od 1 lipca 2021r.

Wymiana kas standardowych na kasy fiskalne online, odbywa się w sposób stopniowy. Do 1 lipca 2021r. do wymiany zobligowane będą wszelkie firmy z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, lekarze, stomatolodzy, prawnicy oraz salony fitnes i siłownie, a także usługi budowlane. Zgodnie z planowanym harmonogramem kasy online mają tam rozpocząć pracę z dniem 1 lipca 2021 r.

Kasa fiskalna online – ulga na zakup kasy

Zgodnie z rozporządzeniem, właściciele kas fiskalnych online mogą ubiegać się o częściowy zwrot związany z ich zakupem. Dotyczy to nowych podatników, którzy po raz pierwszy kupują urządzenie fiskalne online i wcześniej nie używali kasy z kopią elektroniczną lub papierową oraz podatników objętych obowiązkiem posiadania kas online. Wynika z tego, że każdy z ww. branż przy wymianie powinien otrzymać ulgę na zakup kasy online. Przedsiębiorca będzie mógł odliczyć 90% ceny netto zakupu urządzenia, przy czym kwota ta nie może być wyższa niż 700 zł.

Ponad 40 modeli urządzeń fiskalnych Online

Oferujemy kilkadziesiąt modeli urządzeń fiskalnych online renomowanych producentów takich jak Elzab, Posnet, Novitus, Aclas. Proponujemy wymianę urządzenia na online w specjalnej cenie. Wybraną kasę zaprogramujemy na podstawie listy towarów ze starego urządzenia i dostosujemy do profilu prowadzonej działalności. Praktycznie nie odczują Państwo różnicy w codziennej obsłudze. Istnieje możliwość rozbudowy obecnego sytemu sprzedaży o gospodarkę magazynową, szybką sprzedaż opartą na ekranach dotykowych, systemy rabatowe i lojalnościowe oraz moduły dowozu, zdalnych zamówień itp.

POLECANE
urządzenia do gabinetów lekarskich, kancelarii prawniczych, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, branż fitness i budowlanej  

pospay-kasa-fiskalna-online-dla-lekarza-

POSPAY

Pospay Online to bardzo małe urządzenie doskonale leżące w dłoni, łączące w sobie funkcjonalności kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. To wygoda, mobilność i możliwość płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych. Innowacyjne  narzędzie fiskalne, które będzie wielkim wsparciem dla Twojego biznesu!

opis kasoterminala

kasa-fiskalna-posnet-online-mobile.jpg

MOBILE

Kasa fiskalna Posnet Mobile to najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty. Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne.  Do wyboru użytkownika jest wersja z WiFi/Bluetooth lub ze zintegrowanym modemem GPRS i kartą SIM.

Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni

opis kasy

K10

Kasa fiskalna Elzab K10 Online z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę - najbardziej nowoczesna i ergonomiczna mobilna kasa na rynku. Wytrzymała, zaprojektowana dla wygody użytkownika, intuicyjnie prosta w obsłudze. Przewyższa funkcjonalnością wiele kas jednostanowiskowych. Wszystko to w kompaktowej bryle kojarzącej się raczej z urządzeniem elektronicznym osobistego użytku, niż kasą fiskalną.

opis kasy

NANO

Kasa fiskalna Novitus NANO online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na polskim rynku! Swój ergonomiczny kształt oraz optymalne rozmiary urządzenie zawdzięcza wieloletniej pracy i doświadczeniu inżynierów. Wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego projektu oraz nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie.

opis kasy

ERGO

Posnet Ergo online to jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Ergo Online to szeroki zakres funkcjonalności, które zamknięto w kompaktowej i szczelnej obudowie. Kasę wykonano z wysokiej jakości materiałów, a precyzyjne spasowanie poszczególnych elementów zapewnia wytrzymałość na wstrząsy oraz wnikanie wody lub pyłu. Urządzenie może się także pochwalić niewielkimi gabarytami.
Ergo to nowoczesna i intuicyjna w obsłudze technologia sprzedaży, dzięki której obsługa klientów stanie się zarówno skuteczna, jak i wygodna! 

opis kasy

ONE

Kasa fiskalna Online Novitus One oparta na systemie Android. Idealne połączenie dużej mocy, dotykowego ekranu oraz niewielkiej wagi i niezwykle małych wymiarów. Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy ONE daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków.

opis kasy

KOS

Ekonomiczna przenośna kasa ACLAS Kos_ON to idealne rozwiązanie dla placówek usługowych oraz sprzedaży mobilnej. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru szczególnie predestynują kasę do pracy mobilnej. 

opis kasy

MINI

Przenośna, mała kasa fiskalna Elzab Mini online to sprawdzone niezawodne urządzenie. Niewielkie rozmiary i bardzo łatwa w użytkowaniu. Posiada wiele niezbędnych funkcji, które powodują, że praca na kasie jest przyjemnością. 

opis kasy

Wybierz urządzenie, które powstało z myślą o Twojej branży – eleganckie i funkcjonalne, zachęcające łatwym interfejsem. Skorzystaj przy tym ze wsparcia naszego serwisanta, który specjalizuje się w kasach fiskalnych ponad 20 lat.

W trosce o zapewnienie Państwu bezproblemowej i terminowej instalacji:

• zainstalujemy wybrany model w ustalonym terminie,

• zgramy bazę danych ze starego urządzenia,

• przeszkolimy z obsługi nowego urządzenia online,

• uruchomimy komunikację z Centralnym Repozytorium Kas Online,

• wykonamy fiskalizację urządzenia 

• wykonamy wszystkie formalności związane z nadaniem numeru ewidencyjnego.

Nie muszą Państwo nic zgłaszać w Urzędzie Skarbowym, jedyne co musicie zrobić to zgłosić się po zwrot ulgi w wysokości 700 zł od zainstalowanej kasy online.

Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujecie, zyskacie dostęp do praktycznego szkolenia z obsługi, profesjonalnej opieki serwisowej oraz życzliwego wsparcia technicznego. Nasi autoryzowani serwisanci będą do Waszej dyspozycji nie tylko w momencie dokonywania zakupu, ale także w późniejszym czasie - nawet po kilkunastu latach.

Skontaktuj się z nami i już dziś dołącz do grona tysięcy zadowolonych przedsiębiorców!

Masz pytania? Zadzwoń: ☎️ 601 291-371 ☎️ 661 970 401